9.19.1 – błędy misji

Błędy, błędy, błędy.. Dla przykładu misja CŚ-7 i CŚ-10 na Objecta 260 :

  • Warunek główny: Zadać uszkodzenia co najmniej trzem działom samobieżnym przeciwnika. Zniszczyć co najmniej jedno działo samobieżne.

Róbcie, póki możecie 😀 Jutro na rosyjskim serwerze wychodzi mikro aktualizacja, która ma naprawić wspomniany bug i kilka pomniejszych błędów. Czy owa łatka pojawi się na serwerze EU – nie wiadomo.

Dzięki Itchuk & _Psych0 😉

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JA

Działa – Jedna arta zdjęta i misja zaliczona.

GREGORYWIELKI1

Jedna zniszczona i zaliczone

Rys

Diala wyspotowalem jedna i zabilem

thcgracz

tą którą tu zaprezentowali działa, ale neistety co do 3 art do wyspotowania i zniszczenia 1, nie działa przynajmniej nie działa jesli zabijemy jedną artę;p

Devek

Witam. Może ktoś napisać jak to dokładnie działa bo przed chwilą zniszczyłem dwie arty, przetrwałem i wygrałem, a misji nie zaliczyło.

Anonimowo

dziala dziekuje ;3

QQ

Wczoraj przy dwóch artach misja weszła z wyróżnieniem 🙂

Komandram

Wczoraj zrobiłem przez przypadek, nie mogłem się nadziwić jak zadałem obrażenia 2 artyleriom skoro była tylko jedna w bitwie 🙂

R

Działa przed chwilą zrobiłem 🙂

Rzelu

u nas nie dzala :/