Dodatkowe misje

Dział Marketingu znowu w akcji. Generalnie, jak zwykle, nikt nic nie wie, a jedyne co wiadomo to to, że maczał w tym palce Dział Marketingu. Śmiem przypuszczać, że misje bonusowe mają zachęcić graczy do konwersji doświadczenia bitewnego na wolne punkty doświadczenia. Misje albo zostały przydzielone losowo – albo przyznano je graczom, którzy w ostatnim czasie rozegrali sporo bitew na pojazdach premium (w moim przypadku było to paręset bitew – są to już tylko przypuszczenia).

Dodatkowe misje dają doświadczenie bitewne x3, ale tylko dla pojazdów premium. Należy wygrać bitwę i znaleźć się w TOP 10 graczy pod względem zdobytego PD. Dajcie znać, czy Wy również dostaliście coś podobnego 😉

TY _elMIn_.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bez_ksywy

Dostalem te misje specjalne, ale jakos specjalnie duzo premkami nie gralem, wiec jeden mit obalony, misje sa aktywne do konca sierpnia

robertunio

Jesli o mnie chodzi to jak zrobilem specjalna misje w sklepie premium to teraz moge robic specjalne misje za Golda w wot.