Misje na wagę złota

Także u nas pojawiła się podobna oferta do tej, co w rosyjskim sklepie premium – tylko, że z mniejszym rozmachem. Możemy zakupić zestaw 1250 lub 5 500 złota, a w nim znajdzie się pakiet misji do wykonania, polegających na zdobyciu 3 500 PD dziennie, za wykonanie której dostaniemy 100 lub 250 złota (w zależności od zestawu).

Cena pakietu wynosi 22,24 i 84,67 zł, kolejno za 1 550 oraz 8 000 złota (po wliczeniu złota zdobytego podczas misji).

Oferty będą dostępne w sklepie premium od 7:00 w niedzielę, 2 lipca do 7:00 we wtorek, 1 sierpnia.

Kupiłem jeden z zestawów. Co teraz?

Wkrótce po dokonaniu zakupu i zakończeniu płatności złoto powinno pojawić się na koncie, a misje dzienne stać się dostępne.

Kiedy rozpoczyna się seria misji?

Tego samego dnia, w którym zakupiono pakiet. Misje należy ukończyć w ciągu trzech (Zestaw standardowy) lub dziesięciu (Najlepsza okazja) dni pod rząd po zakupie pakietu.

Co jeśli nie ukończę misji dziennej?

Niestety nagroda w postaci złota za dany dzień wówczas przepada. Jeśli nie jest to ostatni dzień serii misji, wciąż możecie zdobyć więcej złota za kolejne dni.

Czy mogę kupić oba zestawy „Złote wyzwanie” jednocześnie?

Oczywiście. Misje dzienne z obu zestawów będą również aktywne tym samym czasie, więc możecie potencjalnie zdobyć 350 przez trzy dni i 250 złota przez siedem dni.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz

Mały zestaw jest “wciśnięciem czegoś co miało być fajne”. Może zysku masz prawie 1/4 zainwestowanej kwoty no ale serio, 5PLN? Za prąd na uruchomienie pc by zrobić te 3.5k PD (w przypadku gorszego dnia) zapłacisz więcej.
Drugi zestaw jest już zrobiony jak należy, bo opłacalność jest już 1/2 zainwestowanej kwoty więc gratulacje WG. Tak czy inaczej, niech Janusze marketingu lepiej zastanowią się jak zachęcić ludzi do wydawania również mniejszych kwot na grę.

Twój Pan

jakie są te misje? co trzeba zrobic

kuń

Mały – złoto wartości 5,72 za darmo.
Duży – złoto wartości 42,14 za darmo.

Benek Januszewski

Ja to biere od razu

Sąsiad Benka

Trzeba być chyba “Januszem Biznesu” aby się porwać na taką “OKAZJĘ”. Jeśli dobrze liczę to jeśli kupię 1550 złota normalnie w sklepie to zapłacę jedynie 5 złotych więcej. Chyba gdzieś na Białorusi to wymyślili 🙂

Ja

nie, chujowo liczysz…
na małym zestawie koło 8zł, na obu zestawach prawie 50zł do przodu – ofc najbardziej opyla sie duży

Sąsiad Benka

Dokładnie 5,29 na małym…

1234567890

Niet. 4.87