KV-1S – WoT dawniej

KV-1S – radziecki czołg ciężki z dużą niedowagą i odwrotnie proporcjonalnym walnięciem. Wspominkowy materiał o starym ‘Sporcie’. Przyjemnego oglądania! 😉

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Niro

UWAGA! SPOILER! FILMIK CHEATERA!

Kk2

Czy rykoszet aż tak nie szanuje swoich czytelników, że na złość im, albo pomimo niechęci czytelników do tego pana i jego “twórczości” promuje jego samego i jego poczynania poprzez wstawianie jego “twórczości”?!
Czy nie widzicie i nie czytacie komentarzy pod wcześniejszymi wstawkami cheatera, że większość czytających i komentujących na rykoszecie ma niechęć do jego “twórczości”, jego postępowań i tego co sobą reprezentuje, czego używał (nadal używa?)?!

marJan

jprdl jak ja to kocham, wszyscy są be tylko ja cacy, nie pasuje nie oglądajcie po co się tak **********ć do wszystkich? Multi zły bo pokazuje pomidorom jak na niskich tierach poprawiać staty i farmic wn8 ( nie pasowało to macie teraz poradnik na sprint do dychy 😉 ) Hallack to już ma w d… granie szuka baru smaczek smaży placki i gra w gwinta. ten Bany to najgorszy bo ktoś kiedyś powiedział że miał czity.. no i h@#$ najwyżej świętym nie zostanie. Ale wszystkich wyżej wymienionych coś łączy ze sobą i odróżnia od 99% populacji……. COŚ ROBIĄ a nie bawią się w wielkich recenzentów z Bożej łaski. Jak dobrze że mamy to nasze kochane, polskie piekiełko i że zawsze można **********ć komuś co się wychyla przed szereg

Niro

Słabe to. Chyba już lepiej napisać “artykuł sponsorowany” xD

Master Kv-2

Dawny Kv-1S ładował 13,81 🙂