Prosto z Supertestu: zmiany francuskich niszczycieli czołgów

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
SyfWuGie

Kasa się nie zgadza 🙁

qiyi

****** WG nerfi bata i robi z focha op TDka campera

BRTMN

I dobrze. Rżnąc grubym pilnikiem i tępą siekierą Bat-szmate. ****** med o camo i mobilności lighta. Napierdala więcej niż HT do tego.

miś

a chciałem go **********ć nie grywalne gówno ponad 400bitew męczarnia i cały czas 1-dynka ponad 5k zadanych uszkodzeń i jedynka może teraz zrobię asa

Bons

Szczerze pograłem sporo starym fochem i może być ciekawie. Poza zmniejszeniem penetracji wszystko jest wyraźnie lepsze. Braki w penetracji można nadrobić weekspotami, ROF, lepszym reloadem.

kebab z frytkami

X tier: 6 x 400 czyli potencjalnie 2400. Jak kogoś uziemi pierwszym strzałem i ten ktoś będzie miał zużyty zestaw to licząc od pierwszego strzału w 10 sekund może zabrać całe 2400 obrażeń… A nawet jak ktoś użyje zestawu – to przeładowanie między dwoma pociskami to 2.0 – jest szansa znów go uziemić. I taki foch teraz przyjmując 2 strzały np od t110e5 – może go całego pochłonąć o ile wejdzie każdy pocisk. Wszystko w teorii oczywiście. Czy ja wiem czy to jest takie słabe i niegrywalne? Do tego czas całkowitego przeładowania krótszy. Jedyny problem może być z penetracją pocisków, która nie będzie już tak dobra w walce “twarzą w twarz” z mocno opancerzonymi czołgami. Moim zdaniem całkiem ciekawa zmiana.

marcysiek

czyli nic specjalnego, dalej będzie niegrywalny, spodziewałem się lepszych zmian

Negatyw

Gościu odwiedz lekarza będzie wtedy lepiej napewno

q

Zwiększono grubość pancerza bocznego z 40 do 80 mm

Tak, na 20 cm kwadratowych, reszta to 70. Niezla manipulacja. I po co skoro to nic nie zmienia. Pancertz boczny to 70 a nie 80. 80 jest tak gdzie szpachli wincyj dali.

Zbyszko66

Foch ma 70 na calym boku i prostokat 80 mm, Foch B ma 80 na calosci i pasek 90 mm, wszystko sie zgadza