Dodatkowe zabezpieczenie konta – Wargaming Auth

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szkrabula

Witam. Dodam że nie trzeba instalować tej apki, działa również z Microsoft Authenticator, wiem bo sam tak skonfigurowałem 🙂

WoW

Buu… A ja mam Windę na fonie

0verek

Gdyby dali te 200 szt. złota by zachęcić graczy ..

KlakociK

Na początku pewnie jest to w fazie testów ale za jakiś czas możliwe bedzie że WG postanowi do wydać w formie przymusowej… chyba że właśnie zrobia tak jak mówisz.

REP

Czyli w koncu dokladnie to co jest od dawna np w SWTOR od biowar i ea

GTX

W sumie fajna to sprawa 🙂
Szczególnie gdy ktoś ma dużo unikatowych czołgów.

Znafca

Od sprzedania wszystkich czołgów to i tak nie uchroni, bo kod się wpisuje tylko na stronach WWW gry. Sama funkcja jest dostępna już od jakiegoś czasu, ale do tej pory wykorzystywała narzędzie Google’a: Google Authenticator. Mimo niezabezpieczonego garażu/zawartości i tak warto to mieć. No i kontrolowanie tego gdzie się logujemy, bo hasło można przechwycić.

RexThemAll

Eee, myślałem, że wreszcie dali token wymagany przy logowaniu DO GRY. Na cholerę mi zabezpieczenie strony wargaming, gdy ktoś po włamie zrujnuje mi garaż?