Pz. 58 Mutz w sklepie premium

Tradycyjnie, pojazd dostępny w trzech zestawach.

Mutz okiem WG: Ten zaprojektowany w Szwajcarii czołg stylem gry przypomina Indien-Panzer i jest bardzo przyjemny w prowadzeniu. Wyróżniającym elementem Pz. 58 Mutz jest działo o dużej penetracji, dobrych uszkodzeniach oraz kątach podnoszenia i opuszczania. Zwinność i dynamiczność pojazdu równoważone są raczej niepozornym opancerzeniem. W związku z tym Mutz najlepiej sprawdza się we wspieraniu sojuszników i w atakach z zaskoczenia. Powinien natomiast unikać od ataków frontalnych i prowadzenia natarcia.

  • Czołg + miejsce w garażu za 136,95 zł,
  • Czołg + miejsce w garażu + 5 850 złota oraz 2 dodatkowe przedmioty za 210,66 zł,
  • Czołg + miejsce w garażu + 8 750 złota oraz 8 dodatkowych przedmiotów za 294,94 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś

Czy oplaca sie toto obecnie kupowac?

Kociak

Nie, jest wiele lepiej zarabiających premek i słaby potencjał szkolenia załogi.

Stary

Mam go w garazu ale od kiedy mam defendera rzadko go wyciągam. Po pracy postaram sie rozeegrac kilka bitew i napisze ci jak z zarobkami. Co do zalogi to do leoparda ok ale do 50m brakuje jednego zaloganta.

Ktoś

Kupiłem. Chodziło mi głównie o to czy nie dostal jakichs cichych nerfow itp. Jest w sumie podobny do FCMa bardzo. Nie wiem czego sie spodziewalem, roznicy nie ma, fcmem i cdckiem gra sie podobnie. Szalu nie robi ale daje rade, bedzie szkolil zaloge dla E50M.

Trollo

Ciekawe kiedy Defender???

BrodatyAbdullahPostrachPakistańskichKóz

Święta Bożego narodzenia w pakiecie z goldem za 100€.

Kociak

Już był w tym roku, niech dają coś realnie rzadkiego i kolekcjonerskiego. Za tydzień pewnie “suprajs” Skorpion G i Liberte, bo dawno ich nie było. (TT)

PS Zobaczcie sobie film hallacka o zarobkach na czołgach, szczególnie zwykle i premki 8 tieru.

Flap

Skorpion był w zeszłym tyg, a Libete w zeszłym miesiącu.

Kociak

Zdecydowanie zbyt rzadko! B-)