World of Tanks RU – złoto za darmo

Dzień dobry wszystkim!

Na serwerze rosyjskim World of Tanks, Wargaming.net uruchomiło nową ofertę, która polega na rozdawaniu nowym graczom 250 golda za darmo.

Firma z Mińska już nie pierwszy raz oferuje swoim rosyjskim graczom złoto za darmo. W Marcu tego roku WG rozdało ponad 1900 złota, tyle tylko, że wtedy oferta dotyczyła graczy z bardzo małą ilością gier. Innymi słowy złoto to mogli dostać tylko gracze poniżej kilku tysięcy bitew. Z drugiej jednak strony nowa oferta dla ‘nowych graczy’ obejmuje także osoby z 5-6k bitew na koncie. Ach, Ci nowi marketingowcy z RU.

PS. Nie wiemy czy taka oferta działa na EU, ale jeśli tak to dajcie znać w komentarzach. Gracze, którzy ją dostają są wybierani losowo, więc osobiście nie mamy jak tego sprawdzić.

Ź: WoT Express

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kurczak

Bardzo lubię waszą stronę, ponieważ mogę się dowiedzieć mnóstwo żeczy o wot. Jednak częściej gram w mobilną wersję tej gry a na waszej stronie brakuje mi artykułów na jej temat. Dlaczego w sekcji zwykłego wota tworzycie artykuły o 250 golda, natomiast o wot blitz nawet nie napomklneliście o zbliżającej się aktualizacji 3.10 oraz o nowych pojazdach i eventach (mam na myśli szczegółowych info o np GuP, ale również o pojazdach jak t28 consept). Mam nadzieję, że w przyszłości pojawi się więcej artykułów odnośnie mobilnej wersji wot. Ostatni artykół był 20 maja a mamy 20 czerwca:)

GustawPoL

jestem także na RU i nic takiego nie dostałem. Widocznie widzą skąd się loguję i maja gdzieś taki biznes. Piekielni bogacze ze środkowej europy mogą sobie sam kupić.

Haker_Z_Dupy_xD

Polecam “CyberGhost 3” zmien se lokalizacje IP na rosja i lec 😛

marcysiek

masz moze jakis kod zaproszeniowy na RU? :p

Windston Arab Malaria Hiustiulululuon Allach III

Tak

Anonimowo

Fajny nick XD