9.19.1 – zmiany w artylerii i pierwszy Polski czołg

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel_Zawodowiec

Czekam z niecierpliwością na polską premkę 20/25 TP! 😀 Ale takiego TKS też bym przygarnoł… 🙂

sadasd

NIe czarujcie się, zmiany w chinach oznaczają nerfa dla 113, jest za dobry na twierdze. Tak robią cały czas. Był op fv, później E5, później 113, teraz nadejdzie czas isa7. Abyśmy tylko nowe linie robili. Akurat jak ją wyexpiłem…

Ewertz

Czy w modelach HD znajdzie się T-150 i KV-4?? Gra się nimi świetnie ale ich wygląd razi w oczy.

PolakBezDrzewkaPolakZły

“…dodamy do gry pierwszy Polski czołg…”
“…dodamy do gry pierwszy Polski czołg…”
“…dodamy ….pierwszy Polski czołg…”
“…dodamy …Polski czołg…”
“…dodamy …Polski czołg…”
“…dodamy …Polski czołg…”
“…dodamy …Polski czołg…”

ALLELUJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marcin

A co z buffem IS-a 6

SirJigs

Może w końcu poprawią HT brytyjskie tier VII i VIII – działo jest jak packa na muchy na inne HT a nawet na medy tych samych tierów.

Może i gadam głupoty...

Mam nadzieję, że z chińskich poprawią:
– Type 59 – koślawe działo, nawet jak na premkę z ograniczonym MM
– 121B – najgorsze (?) medowe działo na tym tierze

Niezly Szajs

Type 59 niech dostanie z powrotem 175 peny ale niech dadzą mu tak 2,2 skupienia i będzie ok.

ko

czyżby w końcu 110 miała dostać buffa do penetracji o te 5 milimetrów w sumie lt 9 tieru dostał tom samą armatę i ma 220 a 110 ma 215 w sumie przydało by się bufnąć pancerz

Ares

Chcesz Mi powiedzieć że 110 ma zły pancerz, to co Tiger 2 albo Vk auf A ma powiedzieć?

ko

co poradzę że tiger 2 i vk auf a są słabe chociaż ten ostatni dostał buffa do pancerza ale według mnie zbyt słabego a co do tygrysa 2 to on może też dostanie buffa może w tym paczu gdyby to od em nie zależało to na dolnej płycie vk auf a dałbym nie 120 tylko 150 i wymienił wieżę henszla czyli tą co ma tygrys na maksie na tą co ma 9 tier czyli vk 9 tieru na stoku bo tyle samo ważą a ta stokowa ma lepszy pancerz od tej maksymalnej z przodu ma 220 milimetrów a po bokach 150 wystarczyło by zprzodu dać 240 a po bokach 150 i dać większą penetrację lub armatę z tygrysa i vk byłby grywalny a co do tygrysa też dać na dolnej 150 milimetrów pancerza zamiast 100 milimetrów i zwiększyć pancerz wieży z 185 do 240 albo 230

Znafca

Tygrys 2 ma wystarczająco dobry pancerz (kadłub i wieżę). Problem w tym, że ciemna masa WoTa nie potrafi wykorzystać mocnych stron Tygryska, czyli mocny pancerz boczny i celne działo. Ze wszystkich ciężkich 8 tieru najlepiej właśnie jego wspominam, bo jest idealnie wyważony. Ani za mocny, ani za słaby. Nie jest też idotoodporny jak IS-3.

wuteasuwatelikacz

Tylko, że po przesiadce na e75 i potem powrót na tygryska 2, już nie jest to samo. Pancerz boczny ssie, a wieża łyka wszystko co ma 185 peny.

Niezly Szajs

Chyba zacząłeś w WoT grać po wprowadzeniu LT X, taka WZ-132 (niedoceniana) miała i ma lepsze działo od T-32-2, więc cała nacja chinoli ogólnie opiera się na wysokiej alfie. Ale czerwoni, pomarańczowi i żółci idioci dopiero po dodaniu użyli małych mózgów by to zobaczyć.

Znafca

T-34-2 zdecydowanie zasługuje na buffa. Śmieszne w medzie chińskim 8 tieru jest to, że od zawsze premki były lepsze od niego (Type 59 lub T-34-3 w zależności jaki kaliber działa preferujemy). Powinien zdecydowanie szybciej ładować i mieć polepszoną celność w ruchu. To co obecnie sobą prezentuje to po prostu katastrofa. Nie dziwię się też, że przez to większość ludzi grindująca chińskie czołgi idzie przez WZ-132. Jest to w każdym aspekcie lepszy wybór, a po patchu 9.18 stał się jeszcze lepszy. WG powinno buffunąć do grywalnego poziomu T-34-2 i uciąć gałąź prowadzącą z lightów do medów.