Rhm. Skorpion G i FV4202 w sklepie premium

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

22 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
radekswak

Witam!
Przypomnę tylko ze zostałem zbanowany przez Wargaming dwa razy za używanie niedozwolonych modów. Oczywiście się z tym nie zgadzam, Ale Ban to Ban. Nawet permanentny i to dwa razy. Cala historia jest łatwa do znalezienia w Google: “radekswak”

Sprawdźmy, na co stać Wargaming.

Założyłem nowe konto na WOT. Moj ulubiony pojazd jest w sklepie Premium. Właśnie go kupiłem. Mam również konto Premium na miesiąc.

Tak wiec mam fajny zestaw na start.

No i najlepsze. Kupiłem również na dwa miesiące (mniej nie można) zestaw CHEATOW ze strony http://hitwin.ru. Sa tam tylko i wyłącznie zabronione mody. Sprzedawca zapewnia, ze Ban jest prawie nie możliwy.

Cel testu jest prosty:
– jak działa system wyłapywania oszustów przez Wargaming
– czy HITWIN ochroni mnie przed Banem

Zabezpieczyłem się w następujący sposób:
– cały dysk twardy jest zaszyfrowany przez program VERA CRYPT
-Zakupy zapłacone przez PAYPAL ( w razie Bana jestem pewny zwrotu pieniędzy). Nie użyłem swojego konta bankowego, żeby nie ułatwić zadania Wargaming. Zapłaciłem karta kredytowa wiec nie skojarza mnie z „radekswak”.

Od jutra, co wieczór, az do zbanowania mojego nowego konta ( myślę ze nie nastąpi to po pierwszej bitwie, – chociaż przy tej ilości Cheatow powinno tak być) będę robić screenshot mojego garażu. Będę tez udostępniać podsumowanie dzienne WN8. Przez pierwszy tydzień będę grac tak, aby nie uzyskać WN8 większego niż 1000 czyli totalny NOOB. W ten sposób uniknę fali donosów do Wargaming od „pokrzywdzonych” graczy. Po tygodniu zaczne grac po ludzku czyli na poziomie 2K WN8.

Jeśli ktoś zadaje sobie pytanie po co ten ….. to robi to odpowiadam: bo nie wierze w to co mówi Wargaming. Nie wierze w to co obiecuje.

Mowie „sprawdzam”.

radekswak

Myszka

Czekam na wyniki testu, jeżeli tak będzie jak piszesz jestem Pewna że topowe klany jak MVPS tez to mają ponieważ na powtórkach u Multiego sporo można usłyszeć w tle Teamspeak-a.

Znafca

To co słyszysz w tle czyjegoś TSa może być po prostu żartem. Warto sobie zdać z tego sprawę, a nie wierzyć na każde słowo, które gdzieś tam padło.

radekswak
radekswak

Zapewniam cie ze maja i używają. O tym pisze tez HITWIN:
https://plus.google.com/collection/IKCwRE

Anonimowo

Myszka moje konto z cheatami działa od tygodnia…..

https://plus.google.com/collection/IKCwRE

Znafca

Tak z ciekawości… Po kiego grzyba szyfrowałeś sobie dysk? Gdyby WoT sprawdzał co na nim kisisz, to by ludzie już dawno to wyłapali, bo po prostu są od tego odpowiednie narzędzia.

radekswak

Słyszałem ze WG skanuje komputery. Jak się uchronić inaczej nie wiem. Myślę ze to coś da. Jak macie inne pomysły to śmiało!

Znafca

Jak już skanuje to tylko pliki gry. Skanowanie komputera nie ma najmniejszego sensu, bo to by tylko ułatwiło robotę specom do wykrycia takich działań. WG, z tego co mi wiadomo, nie zbiera danych o przeglądanych stronach, zainstalowanych aplikacji, bo nie mają żadnych umów marketingowych w tym celu (jak np.: producenci antywirusów). No i jeśli by przetwarzali coś takiego to by musieli w umowie gry zawrzeć odpowiedni paragraf.

radekswak

Uważasz, ze szyfrowanie nic nie da? Moim zdaniem WG raczej pozwoli sobie na szpiegowanie naszych komputerów bez zgody.

Znafca

Nie pozwolą sobie. Tak samo jak nie pozwolą sobie na nerfienie nowych premek.

CzenQ

Wbrew pozorom ten czołg nie jest OP, oczywiście możecie się ze mną nie zgodzić, ma różna zalety i wady np. w porównaniu do borsuka ma o wiele słabsze camo więc trzeba z głową ustawiać się w odpowiednich miejscach, w zamian dostaje prędkość, właśnie dlatego ludzie uważają go za OP jak się spotka wprawnego gracza to może zrobić w tym czołgu bardzo dużo a wręcz może sam wygrać bitwe jak się odpowiednio ustawi, pomidor zrobi mało albo nic jak wyjedzie gdzieś bez namysłu i przyjmie kilka buł z HEków, ten czołg nie wybacza błędów, raz głupio wyjedziesz i po tobie.

Stary

I właśnie dlatego że fioletowy gracz może nim wykręcić świetny wynik wiele pomidorów twierdzi ze jest op a po zakupie płacz bo schodzą na trzy strzały. Według mnie pojazd bardzo dobry ale tylko tak jak pisał poprzednik w rękach dobrego gracza

Znafca

Każdy pojazd w rękach ogarniętego gracza jest OP. Swego czasu, jak pokochałem T-43 i kręciłem na nim świetne wyniki, to po bitwie był płacz i wyzywanie, że jestem retardem grającym OP ruskim czołgiem. A T-43 każdy widzi jaki jest – nic specjalnego. No ale ‘czerwonej’ społeczności nie przemówisz do rozsądku.

Mrfoxx

Kurrde jako perełkę tygodnia mogli by dać kv 220 albo jakiegoś grosstraktora a nie po raz 10 w tym roku tego cholernego skorpiona. I piszę to w miarę poważnie, bo jak wiadomo są na tym świecie psychopaci i zwyrodnialcy którzy faktycznie zbierają te czołgi i to właśnie dla nich miały być te “perełki”

Kociak

Polać mu! Dobrze mówi!

Tytus

Żaden papier nie jest OP, choć jest niezły jeśli się go ogarnia. U mnie ok 2000 dmg średniego z bitwy. Zdażaja się bitwy na 3000-4000 tyś wtedy zysk na czysto z premium 65-100 tyś

Znafca

Skorpion wymaga przede wszystkim załogi (min. 2 pełne perki w tym BiA i kamo) i ogarnięcia gracza. Można nim zarówno snajpić, jak i wspierać ciężkie w mieście (zaleta w pełni obrotowej wieży i dosyć szybko skupiającego działa). Nieogarnięci gracze zwykle tak się kitrają, że po spocie schodzą na salwę. No i warto pamiętać, że ten czołg kocha HE, a tym samym jest spora szansa na padnięcie silnika i magazynu.

wuteasuwatelikacz

Tylko, że ten czołg ma inną załogę, niżeli w borsuku, co to mnie boli.

Znafca

Oprócz braku pancerza układ załogi niestety to też wada Skorpiona. Jak się już ma 9, czy dychę, to nie ma problemu generalnie by pojazd obsadzić, ale jest problem z nierównomiernym szkoleniem. Niemniej w roli farmera kredytów – jedna z lepszych propozycji jeśli chodzi o tą klase i tier. Na Skorpionie mam ponad 300 bitew i ledwo raz musiałem się posiłkować droższą amunicją. I to nie z powodu napotkania trudnego do przebicia celu, a z racji wystrzelania standardowych pocisków. No i czasem Skorpionek ma gorsze dni i pociski sieje niemiłosiernie. Ale to na szczęście rzadko mi się przytrafiało.

Robcio

Nikt nic nie pisze , Op nie op 🙂

BrodatyAbdullahPostrachPakistańskichKóz

FV nie jest OP. ;P