Europejskie Mistrzostwa WoT

Zbliża się druga edycja Mistrzostw Europy World of Tanks 😉

Po sukcesie pierwszej edycji Mistrzostw Europy World of Tanks w 2017 roku witamy nowych pretendentów do europejskiego tronu. Wydarzenie to ma szanse okazać się jednym z najciekawszych amatorskich turniejów World of Tanks w tym roku.

Aktualnym mistrzem jest Finlandia. Może Wasz kraj będzie następny?

Turniej w formacie „3 kontra 3” rozpocznie się w lipcu i zakończy latem podczas targów gamescom2017, które odbędą się w Kolonii, w Niemczech. W pierwszym etapie wszystkie zarejestrowane zespoły będą walczyć o przywilej reprezentowania swojego kraju w drugiej fazie.

Po wyłonieniu krajowych mistrzów rozpoczną się prawdziwe Mistrzostwa Europy. Na targach gamescom na oczach publiczności cztery finałowe kraje powalczą o tytuł mistrzowski. Wszystkie koszty podróży i noclegu pokrywa Wargaming.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Myszka

Kupiłam 3 premki od początku gry a teraz nie kupie żadnej, koniec z utrzymywaniem tej gry, rozumiem że można na 1 rok wesprzeć firmę w rozwoju ale to już jest zachłanność na kasę.

Ludzie kupują i dalej są traktowani jak idioci, szkoda że nie ma w śród Polskich graczy solidarności i można by było zrobić protest i zaprzestać kupowania kont premium i czołgów premium i zobaczyć jak to się odbije na grze i ich reakcji.

szpadyzor46

kupujta ludzie kunta premium i dużo gulda i wincej czołguf premium bo to ********* gra która was ruch…w…d