Studio Warner Bros. i Wargaming współpracują w ramach promocji filmu „Dunkierka”

W celu promocji nadchodzącego filmu akcji pt. Dunkierka, napisanego i reżyserowanego przez Christophera Nolana, Wargaming.net nawiązało z Warner Bros. współpracę, w której ramach upamiętni słynne wydarzenia II wojny światowej, stanowiących inspirację dla powstania filmu.

Ewakuację, znaną jako „cud pod Dunkierką”, przeprowadzono w okresie od 26 maja do 4 czerwca 1940 r., gdy nacierające siły niemieckie przyszpiliły wojska aliantów na plaży Dunkierki we Francji. Dzięki wspólnym wysiłkom okrętów wojskowych i statków cywilnych uratowano wielu żołnierzy. Film Dunkierka ukazuje losy tej ogromnej mobilizacji oraz inspirujące opowieści jej uczestników.

Uważamy, że Dunkierka Christophera Nolana będzie niezapomnianym filmem o jednej z najważniejszych operacji II wojny światowej”, mówi Erik Whiteford, dyrektor marketingu Wargaming America. „Cieszymy się, że możemy nawiązać współpracę z twórczą ekipą, która tak samo jak my pragnie upamiętnić niesamowite wydarzenia tego okresu”.

via WoT Console

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kociak

Może jakiś kupon na czołg dołączany do biletu do kina? Fajny pomysł by zrobić coś ciekawego dla graczy.

szpadyzor46

kupujta ludzie kunta premium i dużo gulda i wincej czołguf premium bo to ********* gra która was ruch…w…d

HistorykOdSiedmiuBoleści

Dunkierka się tylko udała bo Hitler chciał sojusz z Anglią aby w spokoju lać Ruskich. Dlatego nie rzucił wszystkich wojsk aby zatopić łodzie Anglików/ wybić ich nim dotrą na plaże.

Xee

Będą nowe premki, jak przy Furii 😛

Mister_Who

Akcja filmu dzieje się w 1940, premki max 4 tieru

kwiatek w lufę

no to będzie superpzIVwafeljagodapanzer + 30k golda. nie łykniesz?