World of Tanks – Obligacje

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

31 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mutu

Całujta mnie w d.pę z waszymi wyliczeniami. Żeby uzbierać kredki na X trza na VI-VII jeździć? A jak ktoś chce jeździć na VI, musi na X, bo bez obligacji wykończą go jakieś za.rane dyrektywy? Cyrk normalnie.

luc

I ch… z wszystkim powyższym. Praktyka ustawiania drużyn, która powoduje naprzemienne wyniki 3:15 lub 15:3. powoduje. że odechciewa się maksować załogę i dopalać czołgi.
No bo jaki jest sens tłuczenia 5 perków, kiedy wynik jest z góry przesądzony – wygrana, choćbyś stał na respie całą bitwę, lub przegrana, pomimo zaangażowania w grę. Z bardzo nielicznymi wyjątkami. Pluton unicumów jest w stanie wyciągnąć bitwę, pomimo wrzucenia go do drużyny, ustawionej przez WG jako przegrana z założenia, natomiast przeciętny ‘zielony’ gracz jest w takiej sytuacji d..e. A wszystkie dyskusje na temat 2 procent w tą, lub w tamtą, są w przypadku randomów czysto akademickimi rozważaniami.

thorn

No i co z tego, że są takie bitwy. Tak jest i będzie zawsze w mm z rozkładem losowym. Oprócz takich bitew gdzie jedna drużyna jest znacznie lepsza od drugiej jest też mnóstwo bitew a nawet większość w których drużyny są na podobnym poziomie i detale decydują o zwycięstwie.

MaciejWróżbita

Wniosek z w/w tekstu. Macie jeszcze w miarę normalne randomki przez 3 miesiące, a potem ******** w walce 1vs1. Jak się nie podoba to spierdalaj na niższe tiery.

thorn

Myślisz, że będą to marnować na randomki? Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem i spróbuj wyciągnąć poprawne wnioski.

szpadyzor46

kupujta ludzie kunta premium i dużo golda i wincej czołguf premium bo to ********* gra która was ruch…w…d

thorn

Ktoś Cię zmusza do grania? Nie podoba się to nie graj.

ToJużJestNudne

Płaczki załóżcie racje i już nie macie problemu, a zapewne większość z was nie gra na nich a dają 10% do wszystkie i w takiej sytuacji możemu mówić już o przewadze. A jeśli wam tak się wydaje, że jest to tak kolosalna przewaga to zapłacicie, a ja dla was zrobie, w tedy będziecie mieli swoje P2W

piter70sca

Tak nowe tryby,obligacje,dyrektywy,mapy w HD. A Matchmaking jak jest dalej spieprzony to nie ruszą palcem,zagrywka WG dajmy losowania 10 razy na dole stawki a 1 na top,już wolałem losowania z przed bo była większa szansa losowania na top niż to co teraz się dzieje.Ja czekam aż ta gra umrze i to będzie chwalebny dzień.Pozdrowienia dla hejterów.

qiyi

To mozna bedzie kupic do jednego czolgu 3 “ulepszone” wyposażenia? Myślałem, że można max jedno do jednego czolgu.

Poza tym “Uznajmy, że jesteśmy fioletem, który wkłada w grę setki godzin każdego tygodnia.” – to nie jest możliwe, tydzień ma 168 godzin 😉

marcysiek

tak tak.. obliczenia obliczeniami a zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, chociaż nawet po tych fachowych “obliczeniach” i tak mi się to nie podoba… na medach które strzelają co 5 sekund, 0.5 sekundy szybsze przeładowania zrobi ogromną różnice. nie mówiąc już o takich jak maus, type 5 czy arty..

Xee

Autor chyba niezbyt wiele grał z skomplikowane gry. 1% to faktycznie mało, ale w tym rzecz. Tu 1%, tu 1,5% i zobacz co się dzieje.
Aby mieć lepszy pogląd – porównaj “goły czołg” i odpicowany do granic. Ten drugi ma 32% lepszy DPM. 32%! Pewnie, róźnica przy samym nowym sprzęcie nie będzie taka gigantyczna, ale dobrzy gracze to tacy, którzy potrafią z pół procenta wyczarować
wygraną.
I notabene – 0,4s szybszego przeładowania na czołgu, który i tak nap… jak zły to nie jest mała różnica. Magazynkowce strzelają niewiele szybciej, bo muszą przycelować. Ruskie medy nie muszą.

Thorrand

Poziom ONETU to mało powiedziane.

1) Więcej obligacji zdobywa się ze skrzynek, które dostajemy za etap i sezon. Te 7750 to absolutne minimum. W skrzynce poziomu III możemy zdobyć aż 1 500. Na wyższych poziomach bonów jest więcej i częściej możemy je wylosować.
2) Masakryczne błędy w obliczeniach dla przykładu z Ob907 – to nie jest skomplikowane, poziom gimnazjum.
Z lepszymi modułami i dyrektywą DPM dla pojazdów poziomu X rośnie od 200 do nawet 350.
3) Tak. Spowoduje to przewagę lepszych graczy nad zwykłymi noobami.

Wasz artykuł nie poruszył innych ważnych kwestii typu: Bitwy ESL, Turnieje, CW.
I następnym razem jak nie znacie znaczenia słów (P2W, F2P) to ich nie używajcie.

Bin4r

Chyba słabo zaznajomiłeś się z artykułem o bitwach rankingowych. 7750 obligacji to maksimum jakie można wyciągnąć z sezonu 🙂

Patryk

P2W oznacza Play to win? Dyrektywy to nie jest Pay to win. Gdyby te wyposażenie można bylo kupic TYLKO w sklepie premium to wtedy można mówić o takim stwierdzeniu. Zacznijmy poprawnie używać stwierdzenia P2W. P2W może byc czołg premium, ale nie ekwipunek, na ktory musimy poświęcić nasz czas.

WG.eu

dobrze mówi polać mu

Silentraz

A jak ktoś sobie kupi zestaw trzech wyposażeń za obligacje i zacznie je przekładać złotem?

Rtyuiop

Taa jasne a jak ktoś nie ma x tieru to co z automatu jest na straconej pozycji. Poza tym dyche utrzymać w garażu bez premki i bez golda aha

spart

Golda możesz zarobić na turniejach, a wiięc i premke i czołg

spart

Turnieje>gold>czołgi premium>konto premium grając w tamtym roku praktycznie wszystkie turniej oprócz 10 tierów w ciągu 6 miesięcy zarobiłem około 60k golda(5 lat konta premium). Można?

pr0

Spokojnie, po jakimś czasie bedzie to można kupić za prawdziwe pieniądze bo do tego dąży WG.

tankista4

Oby. Portfel już się nie może doczekać.

Niezly Szajs

Też czekam.

PolakBezDrzewkaPolakZły

ja czekam na OBIECANE Polskie drzewko !

Silentraz

Naruszyli jedną ze “świętości”, że przewagi na polu bitwy nie da się kupić.

Wymyślą np. zarządzenia, które będzie można kupić w sklepie. A jak się zacznie shitstorm, to napiszą “dla graczy nie chcących płacić przewidziane są dyrektywy”

z0nk

Spokojnie, spokojnie – jest to wersja beta, wszystko się może zmienić. Po pierwsze, skąd wiecie, że ulepszone wyposażenie zawsze będzie kosztować 5k? Może po płaczach ludzi będących za dyrektywami zostanie obniżony ich koszt bądź ilość dyrektyw możliwych do zdobycia? WG mieszało i miesza dalej, tryb beta daje multum możliwości do zmian w przypadku skrajnych opinii. Na efekty obligacjii będzie trzeba poczekać, dalej jestem za tym aby ulepszony sprzęt pozostał tylko w bitwach rankingowych.

Rtyuiop

Dzieki tym płaczkom jest w miare normalnie, bez nich wg bylo by jak pies bez kaganca

z0nk

Wiadomo, tylko działa to w obie strony. Pożyjemy, pogramy, zobaczymy.