WG współpracuje z MSI

Na laptopach się nie gra. Tego typu stwierdzenia jeszcze kilka lat temu były popularne wśród graczy. Teraz sprawa ma się zupełnie inaczej, o czym doskonale świadczą nowe gamingowe laptopy.

MSI i Wargaming postanowili wypuścić laptopa do gier, sygnowanego marką World of Tanks – GP62M World of Tanks Edition. Będzie to specjalna, bardzo limitowana edycja notebooków w nakładzie 5000 sztuk.

Na pokrywie i panelu roboczym laptopa znajdzie się słynny radziecki IS-2. Jest to 15,6 – calowy notebook MSI GP62M.

Gamingowy laptop ma trafić na półki sklepowe w czerwcu 2017 roku. Szczęśliwi nabywcy otrzymają dodatkowo w gratisie czołg IS-2, 2000 złota i 60 dni konta premium.

Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy wspólny projekt od MSI i Wargamingu. W 2011 roku firmy przedstawiły limitowaną edycję notebooków – MSI GE620DX T-34 Limited Edition.

Źródło: hi-tech.ua

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Robcio

A na serwerze dalej lagi , no ale po co się zajmować nie ważnym 😊😃😃

KAJW_PL

Za niecałe 10 tysięcy, ale przecież dostajemy IS-2, kąt (kto wie o co chodzi ten wie) premium oraz geld. Szkoda tylko że apteczki i czekolady nie dali byłbym zadowolony 😉

kriz

Słabo, rozumie jakby dali w ramach promocji z trzy nowe OP czołgi na 8 poziomie, w końcu to coś będzie pewnei w cenie ok 7 tys. , a tu tylko jakiś badziew z 7 poziomu ? te pokrywki z ich reklamą to pewnie bedzie można kupić u chińczyka za półdarmo, choć kto by tam chciał nosić ich reklamę i jeszcze do tego dopłacać ?

Anonimowo

amen.