Arty Splash – mod czy cheat?

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Many

Jak się tak patrzy to większość modów, które wychodzą w ostatnich czasach jest przez społecznoś uznawana za cheaty. Arty battle asist z początku też z początku uznany był przez dużą większoś graczy za op cheat dla arty a teraz samo WG wprowadziło alternatywny sposób celowania. Dla mnie osobiście największym cheatem jaki jest w grze jest sam XVM.

Tomek

Mam 30.000 bitew, 2.300 wn8 i nie gram artylerią. Myślenie nie jest twoją mocną stroną

Bartas

Kolejny gigant, którego riposta opiera się na cyferkach lub “noob bo na amx elc ma tylko 30 bitew” itd. Aktualnie połowa “żółtych” i “pomarańczowych” ma lepszy lepsze wyniki niż pokazują cyferki, a nabijanie sztucznie wn8, jak to z uwielbieniem jeden utuber pokazuje to żenada dla mnie.
żeby nie było, nie mówię ile mam wn8 to napiszę 1600 i mi to…

Bartas

I co że masz tyle wn8?? i wszyscy muszą teraz pokłon składać?? Uwielbiam gości ” mam tyle i tyle wn8 a ty jesteś noob, bot itp. Większość ma to nabite na amx 40 lub amx elc bo musze być fiolet, a potem płacz bo zrobił na grille 15 300 dmg a “pomarańcza” bitwę wygrywa albo Cię niszczy

Tomek

A Ty to kto wgl? Odpowiadam na komentarz niżej gdzie ktoś pisał że pewnie mam niecałe 1.000 wn..

GTX

Ludzie to była odpowiedź na post niżej…
Proszę Was…

GTX

hah uprzedziłeś mnie 🙂

GustawPoL

Mod wnoszący tyle do gry co XVM. Informacje, z których i tak nie można w 70% przypadków skorzystać. Czasy “wyjmowania” przeciwnika z za budynku/skały bezpowrotnie minęły. Teraz co najwyżej można go ogłuszyć i zdjąć gąsienicę.

Tomek

To nie jest cheat, równie dobrze można by powiedzieć, że jeśli ktoś przeliczyłby to na oko jaki będzie splash to by oszukiwał, tak jak z licznikiem reloadu przeciwnika, jak mi pokazuje to źle ale jak liczę sam w głowie to również jest to oszustwo?

WARSZAWARC

Liczenie w głowie np liczby pocisków które zostały wrogowi w magazynku są cheatem!!!xD

Kanapka123

Mózg jest najlepszym cheatem 😛

BrudnyKartofelProstoZPola

Myśl głęboka jak gardło Sashy Gray.

Biedny Tomasz

myślę że masz nie mniej niż 1000 wn i szukasz usprawiedliwienia na to żeby czegoś takiego używa

maszynypancerne

Piszesz tak bez sensu że płakać się chce. Czyli dobry gracz jest cziterem bo dobrze gra, tak wynika z Twojego wpisu. Gra jest czysta kiedy nie masz wspomagaczy ani rzeczy które Ci podpowiadają, najprościej tak to wytłumaczyć. Liczenie samemu w głowie jest ok bo nie idziesz na przysłowiową łatwiznę, trudno to zrozumieć nie? Każdy dodatek który coś podpowiada jeśli chodzi o rozgrywkę jest wpomagaczem i tyle. Kiedyś nie było skórek z weakspotami, musiałeś uczyć się wszystkiego sam i traciłeś czas, po tym przyszłe nowe osoby wje… skórki i wielkie kozaki, mieli łatwiej, no ale tak trudno to zrozumieć.