AMX M4 mle. 49 & Liberté w sklepie premium

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Zamiast tych śmiesznych zestawów z T34, IS-6 i Lowe’em, mogliby dać Defendera 😉

WN8_Maker

Kiedy będzie defender?! Liberte od początku roku był już 4 razy w sprzedaży, defender tylko raz.

Gucisław

Ja chce Lorke 40t, oj se poczekam. xD

Facet

Ale się w czas obudziłeś Lorrka była w sklepie jakiś miesiąc czasu …

Facet

Ale się obudziłeś …Lorrka była w sklepie jakiś miesiąc czasu …miesiać nie grałeś w grę żeby nie wiedzieć o tym ???

Gucisław

Tak, miałem egzaminy na uniwersytecie i przestałem grać w grę na dwa miesiące żeby się nie rozpraszać.

jareckus

a kiedy Type 59?? ja chce

Anon

LMAO, Type 59 to zlom. Poza faktem ze to “legendarny” czolg to jest to jedna z najslabszych premek T8 (o ile nie najslabsza)

Facet

Kolego type 59 teraz to nic nadzwyczajnego …chcesz mieć świetnego meda z pancerzem to weź t-54 first prototype ..przednia płyta skątowana odbiła mi pocisk od JgPz E 100 ….

Facet

Po co Ci 59 ?? Teraz to zupełnie wzyczajny czołg .. Chcesz dobre meda z dobry pancerzem, weź T-54 First Prototype.. Przednia płyta skątowana odbiła mi pocisk z JgPz E 100 …

Znafca

Jakby T-54 1st Prot. nie był złomem… Tragiczna jak na meda mobilność i do tego działo pozostawiające wiele do życzenia przy tym. To że odbiłeś takie TDki jak JgPz E100 o niczym nie świadczy. Praktyka w WoT pokazuje, że nawet takie papierki jak 13 90 mogą odbić fartem takie kolosy jak Jadzia, czy Fakturkę na AP. Co innego gdyby to było regułą. Na tym złomie zwanym T-54 1st Prot. nie ma to miejsca.

jajek92

ohhh wait widać prawdziwy znafca z ciebie bo t54 mod 1 nie jest taki zły w odpowiednich rękach. Widocznie twoje takie nie są, tym czołgiem spokojnie można robić dobre bitwy, tylko trzeba grać bardziej jak czołgiem ciężkim i trzeba znać czułe punkty czołgów, ale jak to zawsze jest że znafca zna się lepiej.

Znafca

Jak się ogarnia to każdym czołgiem da się coś ugrać. Jednak granie T-54 mod 1 jako HT też się średnio sprawdza. HT biją nas po mordzie, a my sami w większości nie jesteśmy w stanie cokolwiek im zrobić, bo niska pena. Ofc można załadować pociski premium, ale czy to wtedy nie kłóci się z zarabianiem? Medem tym nie da się grać jak medem, bo nie jeździ to jak med. Nie ma się też co oszukiwać, ale obecnie w sklepie premium są ciekawsze pojazdy do wyboru, które w swojej roli spisują się idealnie. Mam tu na myśli choćby FV 4202 P, czy STA-2.

jareckus

do kolekcji, reszte premek mam

Wujo_Samo_Zlo

Lepiej by zrobili dając Defendera do sklepu. Liberte był juz kilkukrotnie od poczatku roku.

Janek

zawsze możesz kupić rudego 😀

Liquid

Już w posiadaniu Janku :>

Liquid

A Cromwell B będzie?

Anonimowo

A bedzie 🙂

Anonimowo

sam czekam…. 😛 chyba ostatni czog prem do kupienia 😉