AMX M4 mle. 49 & Liberté w sklepie premium

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Zamiast tych śmiesznych zestawów z T34, IS-6 i Lowe’em, mogliby dać Defendera 😉

WN8_Maker

Kiedy będzie defender?! Liberte od początku roku był już 4 razy w sprzedaży, defender tylko raz.

Gucisław

Ja chce Lorke 40t, oj se poczekam. xD

Facet

Ale się w czas obudziłeś Lorrka była w sklepie jakiś miesiąc czasu …

Facet

Ale się obudziłeś …Lorrka była w sklepie jakiś miesiąc czasu …miesiać nie grałeś w grę żeby nie wiedzieć o tym ???

Gucisław

Tak, miałem egzaminy na uniwersytecie i przestałem grać w grę na dwa miesiące żeby się nie rozpraszać.

jareckus

a kiedy Type 59?? ja chce

Anon

LMAO, Type 59 to zlom. Poza faktem ze to “legendarny” czolg to jest to jedna z najslabszych premek T8 (o ile nie najslabsza)

Facet

Kolego type 59 teraz to nic nadzwyczajnego …chcesz mieć świetnego meda z pancerzem to weź t-54 first prototype ..przednia płyta skątowana odbiła mi pocisk od JgPz E 100 ….

Facet

Po co Ci 59 ?? Teraz to zupełnie wzyczajny czołg .. Chcesz dobre meda z dobry pancerzem, weź T-54 First Prototype.. Przednia płyta skątowana odbiła mi pocisk z JgPz E 100 …

Znafca

Jakby T-54 1st Prot. nie był złomem… Tragiczna jak na meda mobilność i do tego działo pozostawiające wiele do życzenia przy tym. To że odbiłeś takie TDki jak JgPz E100 o niczym nie świadczy. Praktyka w WoT pokazuje, że nawet takie papierki jak 13 90 mogą odbić fartem takie kolosy jak Jadzia, czy Fakturkę na AP. Co innego gdyby to było regułą. Na tym złomie zwanym T-54 1st Prot. nie ma to miejsca.

jajek92

ohhh wait widać prawdziwy znafca z ciebie bo t54 mod 1 nie jest taki zły w odpowiednich rękach. Widocznie twoje takie nie są, tym czołgiem spokojnie można robić dobre bitwy, tylko trzeba grać bardziej jak czołgiem ciężkim i trzeba znać czułe punkty czołgów, ale jak to zawsze jest że znafca zna się lepiej.

Znafca

Jak się ogarnia to każdym czołgiem da się coś ugrać. Jednak granie T-54 mod 1 jako HT też się średnio sprawdza. HT biją nas po mordzie, a my sami w większości nie jesteśmy w stanie cokolwiek im zrobić, bo niska pena. Ofc można załadować pociski premium, ale czy to wtedy nie kłóci się z zarabianiem? Medem tym nie da się grać jak medem, bo nie jeździ to jak med. Nie ma się też co oszukiwać, ale obecnie w sklepie premium są ciekawsze pojazdy do wyboru, które w swojej roli spisują się idealnie. Mam tu na myśli choćby FV 4202 P, czy STA-2.

jareckus

do kolekcji, reszte premek mam

Wujo_Samo_Zlo

Lepiej by zrobili dając Defendera do sklepu. Liberte był juz kilkukrotnie od poczatku roku.

Janek

zawsze możesz kupić rudego 😀

Liquid

Już w posiadaniu Janku :>

Liquid

A Cromwell B będzie?

Anonimowo

A bedzie 🙂

Anonimowo

sam czekam…. 😛 chyba ostatni czog prem do kupienia 😉