Wersja 9.19 / 9.20 – pierwsze informacje

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Smokcienia

Nowa waluta najprawdopodobniej kolejne złocisze z portfela i będzie trzeba wepchnąć w grę by zakupić super dodatek (moduł) do czołgu a co za tym idzie będziesz miał coś lepszego od Tych którzy tego nie mają.

Znafca

Wątpię, by to był moduł co wpłynie na parametry czołgu na bitwie losowej i klanowej. Zwłaszcza za realną gotówkę. Wprowadzenie czegoś takiego sprawiłoby, że ta gra nie byłaby F2P, a P2W. Bardziej obstawiam, że to będzie moduł do nowego trybu 30vs30. Coś jak turbo do trybu Piłki nożnej. No ale jakieś tam prawdopodobieństwo zawsze jest. W końcu obiecywali M6A2E1 nigdy nie wprowadzać do sprzedaży po preorderze.

Lolwot

O co chodzi z tą nową walutą w grze? Ktoś coś wyjaśni?

Mateusz

Za nią kupisz lepszy sprzęt do czołgu. Lepszy nisz dotychczas.

iBlackLagoon

A domin oszukał graczy, że będzie 18 kwietnia, po tym czasie dodał przedział od 18 do 30…. Powinni go zbanować, bo bez zgody zarabia na pracy WG.

Miszka1987

Możecie spytać insidera czy coś rusza w sprawie narzędzia o którym mówili podczas wg festu – możliwość odkupowania czołgów sprzedanych 3-4-5 lat temu?

wypas