Problemy z lagami

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anon

Lagi? Jakie lagi? Przeciez pan Konrad Rawinski mowi ze serwery dzialaja fantastycznie i nowy zdecydowanie nie jest potrzebny ….

Ktosiek

dokładnie przecież wszystko działa świetnie :v

TheDzenteLmeneL

Ostatnie czasy to jest wysyp BOTów… zaraz będą zakłady ilu BOTerów będziesz miał w drużynie 🙂

Bruno

A co mają czerwoni baroni do lagów? Co poniektórzy woleli by czekać na bitwę po 10 minut byle by nie było czerwonych w ich drużynie??

CzenQ

Połowa z tych “czerwonych baronów” to boty, przez ostatni tydzień grając z kolegą co drugi pomidor to bot który albo nie wyjedzie ze spawnu albo strzela w ziemie i wjeżdża w budynki mając przeciwnika 5 metrów od niego bez osłony.

Anonimowo

Dokładnie – 2 bitwy z wczoraj godziny 22-23: Ruinberg pięć asów tier 7-8 (1 LT, 2 MT i 2 TD) każdy zrobił 0 dmg, w tym 3 nie oddało żadnego strzału; Mountain Pass: dwa asy w TD-kach 8-tierowych zrobiły po 0 dmg, w tym jeden nie wyjechał z bazy, nie oddał żadnego strzału (staż ponad 45 tys. bitew), drugi wyjechał z bazy, oddał jeden strzał (nie trafił, staż ponad 47 tys. bitew). W tych godzinach to raczej mało dzieci na serwerach.
O co kaman?