Czołg na wagę złota

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
OS3_MO

MZ prowadzenie serwisu jednak wymaga sprawdzenia rzetelności informacji. Nie pierwszy to raz jak na rykoszecie są publikowane informacje niesprawdzone. Yreye ma MZ rację odnośnie rzetelności, chociaż może użyte słowa mogłyby być delikatniejsze, to uważam, że “bezrefleksyjne” kopiowanie newsów to nie jest dobra metoda.

A wrzucanie zdjęcia z 9 sztabkami do info o 5 sztabkach….. Really ????

Wartość znalezionego złota przeszacowana, mi wyszło ok 1 mln USD. U nasz za całość wychodzi (cena zakupu) ok. 4,5 mln. W sumie i tak nieźle 🙂

A odnośnie tych gości, co zgłosili na policję i dali sobie to złoto skonfiskować….. To chyba umysłowo “sprawni inaczej”. Kupili legalnie czołg z zawartością, jak już to zostało napisane i ich prawo sprzedać to gdzie chcą.

PolakBezDrzewkaPolakZły

Na świecie jest wielu fanatyków pojazdów gąsienicowych
a WG dalej nie wprowadziło OBIECANEGO Polskiego drzewka

Bruno

Od kiedy posiadanie złota lub chęć jego spieniężenia jest przestępstwem? Zwłaszcza jeśli czołg został legalnie kupiony. Świetnie by było, gdyby oddali całą kwotę na cele dobroczynne, ale żeby oddawać policji? Złoto zapewne gdzieś “zaginie” i ktoś się na tym wzbogaci, tym razem nielegalnie.

pgslot

Nie mogli przetopić i sprzedawać w małych partiach? 😀

yreye

25 kilogramów złota w cenie 41.000 $ za kilogram daje 10 milionów złotych? Milion dolarów = 2 miliony funtów? W którym banku tak przeliczają?
Głowy macie tylko po to, żeby w czasie deszczu woda wam się do środka nie lała?

Bin4r

To już pretensje należy mieć do źródła 😉

yreye

Rzetelne dziennikarstwo polega na weryfikowaniu wiadomości, a nie bezmyślnym ich powielaniu i umywaniu rąk. I jeszcze to arcypoważne źródło – czołowy szmatławiec na Wyspach. Tylko pogratulować.

do yreye

Nie zesraj się.