Q&A odpowiada Anton (Evilly) Pankow

“Players Digest” czyli odpowiedzi twórców WoT na zadawane przez graczy pytania.

Anton (Evilly) Pankow (executive publishing producer) odpowiada na łamach LiveJournal:

Gdzie ekskluzywny model Klapka (RU mawiają tak o VK 72.01 K ze względu na to ze działa jak klapek na karaluchy)? Mówiłeś coś o zwiększeniu dopuszczalnego obciążenia itd. + dobrze by było sprawdzić maskę, bo co chwila coś przez nią wpada… Ok, plus ze w ogóle nieźle go zrobili. Ale obiecaliście ekskluzywny model i teraz uciekacie przed tymi obietnicami… To ze dodali różne armaty nie zwalnia Was z obietnicy.

  •  Nie “uciekają” tylko się robi i będzie w następnym patchu.
  • Co do Misji Osobistych: jeśli zapadnie decyzja dotycząca nowych zasad artylerii wejdą także zmiany w linii art, a dokładnie to trzeba będzie zmienić wszystko. Ograniczenie do 3 art na bitwę będzie dotyczyło tez MO. Co do bieżących zasad na MO, interfejsów itp. – trwa “rozbudowywanie” lightów do X tieru, ale zanim się nie pojawia trudno cokolwiek powiedzieć o LT na MO.
  •  Bat jest w drodze! Za parę tygodni będę mógł nawet screeny pokazać (chodzi o model HD – przyp. WOT Express)

 

W 9.17.1 jeszcze nie wejdzie?

  •  Nope.

 

Szanowny Panie Antonie, czy można zadać pytanie dotyczące Trade-In: patrząc na wprowadzane premki VIII tieru uwidacznia się tendencja do unikania słabych Ósemek. Ale w sprzedaży i u graczy wciąż są mocno nieudane modele. Interesuje mnie w tym aspekcie Ob.252U i AMX Mld 49. A na koncie mam IS-6 i FSM-50t na których grac się odechciewa. Przechodząc do rzeczy – czy możliwe są jednorazowe akcje wymiany 1 na 1 premek danej nacji lub klasy z minimalna lub bez dopłaty? Tzn. Uznawać nie 50% wymiany w konkretnym przypadku, a całość. Na przykład opcje powyżej – z chęcią zamieniłbym:

1. FCM-50t na AMX mle 49 lub AMX CDC.

2. IS-6 na Ob.252U

3. T26E4 na T26E5 lub M46 Patton KR.

4. Ewentualnie 8,8cm Pak 43 Jagdtiger na Jagdtiger (H).

  • Nie, nie można.

 

Nerf dla Grille? Tylko razem ze zmiana na PT-15/misja na Obj260 (tam, gdzie trzeba nastrzelać 8k). Inaczej zadania dla Grille zmieniają się ze skillowych w randomowe.

  • W związku ze zmianami w czołgach lekkich i możliwych zmianach w artach- będzie powód żeby poważnie przemyśleć MO. Zarówno warunki jak i nagrody.

 

Ile jeszcze czołgów trzeba przenieść (w HD)? Ze 100? A patchy do lata będzie ze dwa. Będzie po 50 maszyn na patch? Dotychczas nigdy nie było więcej niz 30…

  •  3.

 

Sława Makarow- Sława Makarowowi! A Sława Chalkowicz da rade z dwoma projektami – na Kalibry i na Czołgi? Jaki będzie miał priorytet?

  • Czolgi.
  • Nie odwołujemy maratonów na zawsze. Mamy w opracowaniu kilka normalnych formatów. Jeszcze zobaczymy. Opcje są różne.

 

Wyjaśnij mi proszę, Papciu Antonie, jak to się stało, ze przez 6 lat projektu WoT nie pojawił się pracownik, który by ogarniał go jako całość i jego wszystkie niuanse? Kto, komu nie trzeba tłumaczyć tylko taki co sam rozumie? Mamy 2017 r i doszło do tego, że poszczególni pracownicy nic nie wiedza i nic nie rozumieją, umyka wam sens całości. Przykład – Piaskownica.

  • Mamy Sławę Makarowa i jego zespól. Mieć w głowie wszystko o tak dużym projekcie – po prostu się nie da. A Piaskownica to eksperyment i jako taki – udala sie.

 

Dzięki Trank za tłumaczenie

WoT Express

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Truth is God

A gdzie można składać pytania do dewsów?

12qt

” umyka wam sens całości. Przykład – Piaskownica.” Nie łapię :v