Nielegalna sprzedaż miejsc w klanach na rosyjskim serwerze

Całkiem niedawno na serwerze rosyjskim, klan NICEZ dopuścił się sprzedaży złota zdobytego na CW postronnym graczom. W efekcie, Wargaming opróżnił do zera klanowy skarbiec, w którym znajdowało się 1.5 mln sztuk złota na kwotę ok. 6000 dolarów.
Jednak i to niczego nie nauczyło powyższego klanu. Tym razem klany NICEZ, M3RCY, WHINE oraz WHINY postanowiły sprzedawać „miejsca” w klanie osobom, które chciały zdobyć nagrody w postaci pojazdów premium z nadchodzącej kampanii: „Narodziny Tytanów”.
Administracja serwera za karę postanowiła rozwiązać wyżej wymienione klany. Deweloperzy stale przypominają o przestrzeganiu regulaminu, za którego łamanie i naruszenie są surowe kary. Jestem ciekaw, czy podobnych kwiatków doczekamy się na EU 🙂
Ponadto gracze LiquidatorIII i _Stanlock, będący członkami w.w klanów dopuścili się rażącego naruszenia regulaminu wydarzenia Narodziny tytanów na Mapie Globalnej. W efekcie administracja postanowiła dyskwalifikować graczy z wydarzenia oraz zawiesić ich uczestnictwo w WGL na okres 1 roku.
Mówi się, że to nie koniec tej akcji i podobnych klanów jest dużo, dużo więcej.
via WoT Express
5s9ACLSrJGc EOlUpDzIDuY

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Koleś wkurwiony na wg ;D

Strasznie tego dużo..

Koleś wkurwiony na wg ;D

Lol. Aż tyle złota…….