Konwój – nowe wydarzenie już wkrótce

Na oficjalnym portalu pojawiła się notka odnośnie nadchodzącego eventu 🙂

Przez ostatnie kilka tygodni świętowaliśmy 100-lecie czołgów specjalnymi misjami. Odliczaliśmy też dni do właściwych urodzin pierwszego czołgu, Mark I.

Już niebawem przyjdzie czas na główny punkt naszych obchodów – wprowadzenie do gry naszego solenizanta. Chcielibyśmy przedstawić Wam trochę szczegółów dotyczących nowego trybu i rozpocząć ostateczne testy.

Sto lat temu pierwsza pancerna maszyna bojowa, straszliwy Mark I, zadebiutował podczas bitwy nad Sommą 15 września 1916 roku. Tego dnia rozpoczęła się nowa era zmechanizowanych działań wojennych.

Witajcie w trybie Konwój

W trybie Konwój gracze będą prowadzić zupełnie nowy typ pojazdu – czterokołowe samochody opancerzone Lanchester, uzbrojone w szybkostrzelne karabiny maszynowe. Pojazdy te są niewiarygodnie szybkie i mobilne, a starcia między nimi będą błyskawiczne i intensywne.

Gracze zostaną podzieleni na dwie drużyny po siedem osób. Jeden zespół będzie chronić czołg Mark I, gdy ten będzie przemieszczać się przez pole bitwy z I wojny światowej, zapewniając mu osłonę i naprawy. Druga drużyna będzie usiłowała wykorzystać materiały wybuchowe, by zatrzymać jego ruch.

Będziecie mogli zbierać materiały wybuchowe i zestawy naprawcze z pola bitwy, a dodatkowe zdolności, także rozrzucone po mapie, pomogą Wam wesprzeć czołg Mark I lub go spowolnić.

W tym trybie liczy się czas, więc wskakujcie do swoich Lanchesterów, ruszajcie na pole bitwy i sprawdźcie, jak Wasz zespół poradzi sobie przeciwko pierwszemu wielkiemu czołgowi!

Spotkamy się na polu bitwy 15 września, aby uczcić setne urodziny czołgu Mark I.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments