Klan 3XR rozwiązany!

Na pewno plotki o problemach kadrowych jednego, z lepszych polskich klanów 3XR, doszły do Waszych uszu. Niestety spekulacje te powoli nabierają kształtu i, prawdopodobnie, klan 3XR zostanie rozwiązany.

Pierwsze wzmianki o tym pojawiły się już na początku zeszłego tygodnia. Dodatkowo oliwy do ognia dorzucił gracz i youtuber fpk, zamieszczając 18.08.20016 roku film, który możecie obejrzeć poniżej:

Wstępne powodu rozwiązania klanu, to “brak możliwości objęcia i prowadzenia dowodzenia przez oficerów klanowych”. W skrócie – nie ma kto rządzić i koordynować działań. Niestety każdy, bardziej liczący się klan w WoT, to kolos na glinianych nogach. Bez osób, które bez kompromisów poświęcą się na jego prowadzeniu (rekrutacja, dyplomacja, taktyka na mapie globalnej) klan długo nie wytrzymuje i kończy tak, jak skończył 3XR.

O samym klanie zrobiło się dosyć głośno, gdy dołączyli do niego znani youtuberzy i streamerzy: DED87, Decha, NewMultiShow (który zresztą szybko wrócił do wcześniejszego klanu FAME) czy, wspomniany wcześniej, fpk. Dostać się do klanu jest bardzo ciężko, gdyż wymagania to 2500 wn8 ogólnie, 3000 wn8 z ostatniego 1000 bitew oraz minimum 3 czołgi X tieru z wbitą 3 odznaką biegłości.

Obserwując stronę klanu, można stwierdzić, że trwają jeszcze ostatnie podrygi rekrutacyjne. Jak długo to potrwa? Czas pokażę. Prawdopodobnie osoby, które opuściły 3XR założą własną grupę, by na nowo zrobić zamęt na minimapie.

Dziękujemy hermnos125 za informacje!

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Emil

Tylko kogo to obchodzi?

Alekpl

Jako dowódca 3xR oczekuje na usunięcie tego steku bzdur bądź edycji na prawdziwe treści.
Alekpl

Bin4r

Witam. Ciut wyżej zostało napisane sprostowanie w tej sprawie krótko po opublikowaniu wpisu: KLIK. Pozdrawiam

hermanos125

NIe ma za co;-)

BoBinek

Znalazłem minimum trzy błędy logiczne…

Andy

W końcu te gimbusy się rozpadają , najgorsze jest to , że kiedy te bezmózgie yetti porozsypują się po innych klana ,ta zaraza tzn gimbusy sie rozprzestrzenią , obniżając poziom intelektualny i kultury osobistej innych klanów! Ta gra powinna dać się uruchomić po przesłaniu skanu dowodu osobistego!

Anonimowo

A ty swój ze skasowałeś, bo raczej nie.

Gracz

Co do rekrutacji…To co niektórzy liczą na pozostałości bonusów, które klan wyrobił…Wczoraj spotkałem gracza z 3XR w bitwie. Stwierdził, że klan się zamyka, trwa tylko wykańczanie bonusów z twierdzy.

12qt

i sezonu z CW 😛 ale fakt, zarobili na to, po co ma się marnować? :v