Nadchodząca seria misji: 100 lat czołgów – Misja 1

special_100_yot_684x280_v2

Pancerne wozy bojowe, znane jako czołgi, są z nami już od wieku. Taka okrągła rocznica nie może być ignorowana i z tej okazji przygotowaliśmy serię tygodniowych misji, w których możecie walczyć o cenne nagrody, a wśród nich unikalne pamiątkowe emblematy i wyjątkowe medale czterech klas! Te misje to tylko przystawka do soczystych specjałów nadchodzących we wrześniu. O co dokładnie chodzi? Poczekajcie, a sami się przekonacie!

Jak to działa?

Każdego tygodnia będziemy aktywować dwie specjalne misje. Jeśli je ukończycie, otrzymacie cenne nagrody, takie jak miejsce w garażu, czas premium i materiały eksploatacyjne. Misje te będą aktywowane stopniowo, co oznacza, że dopiero po ukończeniu misji 1 będziecie mogli rozpocząć misję 2.

Poza tym po zdobyciu nagród i ukończeniu obu tygodniowych misji otrzymacie nawet więcej materiałów eksploatacyjnych premium i możliwość zdobycia unikalnego pamiątkowego emblematu oraz wyjątkowego medalu czterech klas, po tym, jak we wrześniu zakończą się te misje.

Brzmi interesująco? Przygotujcie się zatem na coś jeszcze lepszego. Im więcej tygodniowych misji ukończycie, tym więcej emblematów otrzymacie! Dostępne będą 4 różne emblematy, więc jeśli chcecie uzyskać je wszystkie, będziecie musieli ukończyć co najmniej 4 tygodniowe misje z 5, które przygotowaliśmy. Ponadto po każdym ukończonym tygodniowym zestawie misji medal zostanie ulepszony o jedną klasę. Po ukończeniu misji po raz pierwszy otrzymacie medal IV klasy, po drugim ukończeniu zostanie ulepszony do klasy III, po trzecim – do klasy II, a za czwartym ukończeniem będzie to medal klasy I.

100 lat czołgów: Pamiątkowe medale i emblematy

Poniżej znajdują się unikalne pamiątkowe emblematy i klasy medali, które będzie można zdobyć po ukończeniu obu specjalnych misji każdego tygodnia.

Liczba ukończonych segmentów misji: Jeden
Dwa

Trzy

Cztery
Medal

IV klasa

III klasa

II klasa

I klasa

Emblemat

Type IV

Type III

Type II

Type I

Ważne: Wszystkie pamiątkowe emblematy i medale zostaną dodane dopiero po zakończeniu ostatniego zestawu misji, 19 września. Aby je uzyskać, musicie rozegrać co najmniej jedną bitwę między 7:00 w poniedziałek, 19 września a 7:00 w czwartek, 29 września. Po upływie tego terminu nie będzie możliwości odebrania nagród.

Medal zostanie dodany do przebiegu służby, a emblematy znajdą się w magazynie. Emblemat może zostać użyty na każdym czołgu obecnym w garażu. Pamiętajcie jednakże, że po umieszczeniu emblematu na pojeździe, jest on na zawsze z nim powiązany. Oznacza to, że będzie można włączać i wyłączać ten emblemat na danym pojeździe, kiedy będziecie tylko chcieli, ale nie będzie go można przenieść na inny pojazd.

Misje 100 lat czołgów – Tydzień 1

Następujące misje będą dostępne od 17:00 w poniedziałek, 15 sierpnia do 7:00 w poniedziałek, 22 sierpnia.

Tydzień 100 lat czołgów – początek tygodnia
Nagroda
 • 2x Duży zestaw naprawczy
 • 2x Duża apteczka
 • 2x Automatyczny system gaśniczy
Wymagania
 • Tylko bitwy losowe.
 • Tylko poziom IV i powyżej.
 • Raz na konto.
Warunki
 • Zdobądźcie łącznie 30 000 PD podczas dowolnej liczby bitew.
Tydzień 100 lat czołgów – koniec tygodnia
Nagroda
 • Miejsce w garażu
Wymagania
 • Tylko bitwy losowe.
 • Tylko poziom IV i powyżej.
 • Raz na konto.
 • Misja wypełniona: Tydzień 100 lat czołgów – początek tygodnia
Warunki
 • Zadajcie łącznie 50 000 punktów uszkodzeń podczas dowolnej liczby bitew.
100 lat czołgów – ukończenie tygodniowego segmentu
Nagroda
 • 5x Duży zestaw naprawczy
 • 5x Duża apteczka
 • 5x Automatyczny system gaśniczy
 • Zapewnia otrzymanie: 1 pamiątkowego emblematu + medalu IV klasy medalu lub ulepszenia klasy medalu
Wymagania
 • Raz na konto.
Warunki
 • Misja wypełniona: Tydzień 100 lat czołgów – początek tygodnia
 • Misja wypełniona: Tydzień 100 lat czołgów – koniec tygodnia

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Plum197e

Fajna dyskusja.
Na wysokim poziomie inteletualnym.
Edycja Windows ma.fajnie materiały premium i emblematy.
My miłośnicy konsolek mamy tylko misję na pojazd premium niemiecki HT VII tieru “Hammer” i 8 dni konta premium.

iBlackLagoon

A kiedy MK.I ? Brytole za bardzo się wstydzą? Mechanika grania nim nie była by trudna.

Marti

A gdzie jakąś misja na czołg premium, te misję to niech se zaaplikuja w **** . Chciwość wg zabije ta gra mm coraz gorszy itd

starywyga

Te misje to jakiś jeden wielki stek bzdur. Pier***** nas, klientów bez masła.. PS. Czy oni zapomnieli, że te ich o kant **** obić emblematy nic nie dają?

Sheyki

Gdyby nie to, że parówy z WG zapomniały włączyć misje to miałbym już zrobioną 😀 Co nie zmienia faktu, że jest słaba nawet jak na WG EU.

bartman000

Czego nie doczytałeś w artykule ? :Następujące misje będą dostępne od 17:00 w poniedziałek, 15 sierpnia do 7:00 w poniedziałek, 22 sierpnia.

Ja

Od kilkunastu dni w terminarzu było napisane że od 7 rano ma się zacząć

Sheyki

Przez 2 tygodnie było w terminarzu napisane, że o 7 rano, a dzisiaj jest napisane, że o 16 czasu CET (czyli polskiego), a jak już napisałeś jest od 17.

Lesawik

Umiesz czytać? “Następujące misje będą dostępne od 17:00 w poniedziałek, 15 sierpnia do 7:00 w poniedziałek, 22 sierpnia.”

Ja

Od kilkunastu dni w terminarzu było napisane że od 7 rano ma się zacząć. I sami się czytać uczcie, buraki

Kojot

Lesawik ogarniasz że jeszcze 15 sierpnia około 4 rano bo o tej grałem.Informacja była że event rozpoczyna sie od 7 rano.Tak trudno to zrozumieć?