Storm Q&A

WoT Digest czyli odpowiedzi twórców gry.
 
Storm odpowiada na LiveJournal (możliwe, że to ostatnie odpowiedzi):
 
– Co to, żadnej informacji zwrotnej? Ani o bugach, ani o terminach łatek?
– Z informacjami zwrotnymi będzie na razie słabo 🙁
 
– Czy pojawi się automatyczny system zwracania na konto sprzedanych za srebro premek i osprzętu, albo chociaż możliwość zwrotu więcej niż jednej sztuki przez dział wsparcia?
– Ja nic o tym nie wiem.
 
– Pierwsze pytanie: Ale czemu tego nie wprowadzicie, żeby z poziomu klienta przywracać sprzedane za srebro goldowe czołgi? Tym bardziej, że jest tak na serwerze NA i system działa? Drugie pytanie: czemu nie wyciąga się konsekwencji wobec gracza (zwłaszcza, że to bloger) za korzystanie z aimbota? Żeby cały świat WoT uznał „o, to tak wolno” i grał na aimbotach w randomie?
– Nie mogę odpowiedzieć. Na pierwsze pytanie nie mam odpowiedzi, na drugie nie mam prawa odpowiedzieć.
 
– Slava na streamie powiedział, że we wrześniu będzie kolejny patch. Mam tylko pytanie po co wypuszczać teraz ten toporny gniot z kupą bugów jeszcze z etapu testów, skoro dałoby się dzień po urodzinach WoT wypuścić dopracowany patch?
– Dlatego, że większą ilość zmian dobrze jest rozbić na części. Żeby nie musieć się od razu konfrontować z milionem technicznych problemów we wszystkich płaszczyznach gry.
 
– Na serwerze RU naprawdę traktujecie graczy jak bydło. Bo w Europie i USA żyją ludzie mający poczucie godności osobistej, inteligentni i wykształceni. A w Rosji, no jasne, gorzelniani weterani, hołota w rodzaju Baćki Vanomasa (rosyjski kontrowersyjny self-made celebryta), gimbaza (Rosjanie mówią na to „szkołota” – od „szkoła” i „hołota”) i im podobne ciężkie pierdoły i nieudacznicy. Sensownych graczy na serwerze jest poniżej 2%. WG to świetnie rozumie, dlatego na serwerach EU i NA są lepsze akcje, lepsze nagrody i nawet na forum WoT nikt tam nie ciśnie chamsko na graczy. I tam sobie spróbujcie zrobić taki numer jak u nas z Alina_Rin (rosyjska graczka i vlogerka) – najpierw dostała permanentny ban, a po miesiącu cichaczem jej go zdjęli… Tak byście w USA po ***** zebrali za takie numery że na całe życie by wam przeszła chęć tak się chamsko odnosić do społeczności graczy. A z naszym bydłem można robić co się chce.
– Zdrówka życzę. Skargę do ONZ napiszcie.
– No, Slava mi tak na streamie mówił.
 
W projekcie WoT będę teraz aktywny troszkę mniej – ale jednak mniej. Nie będę tu wisiał 24/7. Ale nigdzie się nie wybieram, nie zwalniam, mnie nie zwalniają i w ogóle ze mną i WG wszystko OK, wszyscy zdrowi.
 
Az1mt odpowiada na forum piaskownicy:
 
– Piaskownica zamknięta. Chciałbym wziąć udział w analizie tego do jakich wniosków doszli twórcy w ciągu tego miesiąca testów.
– Potrzebujemy więcej czasu żeby przygotować taki dokument, tak jak pewne elementy potrzebowały więcej czasu i zastanowienia . Taki dokument planujemy umieścić w najbliższym czasie na portalu, więc go na pewno nie przeoczycie =)
 
– Krótko o najważniejszym: dokument jest gotowy, ale nasze zadanie to umieścić jego lokalizacje w tym samym czasie na różnych serwerach. Publikacja może się opóźnić =(
 
– Pojawiła się aktualizacja o wadze 4,2 MB. Co to?
– Podmianki, regulacje. Jak mówiłem wcześniej – prace trwają, ale nie jest ona podawana graczom. + do launchera dodali możliwość wyciszenia.
 
– Pracujemy nad nową wersją MM. Planujemy, żeby nie był już taki „lustrzany”.
 
– O jakiej „ciekawej” grze na niskich tierach się tutaj rozmawia?
– I feel your pain, bro.
Dzięki Trank 😉
Ź: WoT Express
wN1xLq32FeA

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janek

– Nie mogę odpowiedzieć. Na pierwsze pytanie nie mam odpowiedzi, na drugie nie mam prawa odpowiedzieć.
Logika WG *********** system.

12qt

Obowiązuje ich umowa – nie mogą wypuszczać wszystkich informacji, są one ściśle filtrowane ponieważ gracze pomyślą “TO MUSI BYĆ PRAWDA, WPROWADZĄ TO!” a w odpowiedzi będzie “wpadliśmy ostatnio na pomysł…”
Ludzie to idioci, najbardziej było to widać po testach sandboxa gdzie najwięcej mówili Ci, co nie grali :v

12qt

“Na serwerze RU naprawdę traktujecie graczy jak bydło.” ” WG to świetnie rozumie, dlatego na serwerach EU i NA są lepsze akcje, lepsze nagrody” Widać że to pytanie zadał jakiś Rusek… :v W życiu EU nie widział :v

Plum1973

Sorry, ale to jakiś bełkot.
I kto tu nadużywa ? Zadajàcy pytania czy odpowiadający ?
Zdrówka życzę