11 sierpnia mała aktualizacja

Jutro zostanie wprowadzona mini łatka naprawiająca co niektóre błędy. Z powodu aktualizacji, serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 11/08/2016 w godzinach od 06:00 do 06:45 CEST.

Ważne! Po wprowadzeniu micropatcha struktura plików klienta gry ulegnie zmianie. W rezultacie przestaną na jakiś czas działać zewnętrzne mody do wersji 9.15.1. W celu uniknięcia problemów technicznych mocno zalecamy powstrzymanie się od instalowania modów i zaczekanie na nowe, zaktualizowane ich wersje, które będą dostosowane do aktualnej wersji klienta.

Co zmieni się wraz z wyjściem aktualizacji:

  • Naprawiono błąd gdzie markery na minimapie były większe niż za Action Script 2 (9.15) po przejściu na Action Script 3 (9.15.1),
  • Naprawiono problem z podświetlaniem kilku sektorów na raz, kiedy gracz zaznaczał jednocześnie kilka kwadratów w szybkim tempie,
  • Naprawiono błąd powodujący, że Rezerwy Bitewne (naloty i ostrzał artyleryjski) aktywowane w potyczkach i bitwach o twierdzę były wysyłane z powrotem do Twierdzy,
  • Naprawiono błąd, powodujący, że gracz będący w trybie widza (spectator) przed początkiem bitwy był w MS-1,
  • Naprawiono błąd, w którym statystyki bitew historycznych nie były dostępne w zakładce statystyk,
  • Naprawiono błąd w IGR (In Game Results), gdzie gracz z długim nickiem w bitwie mógł spowodować wyświetlanie całej listy w niewłaściwy sposób.

Problemy z używaniem modyfikacji

Wielu z Was korzysta z różnorodnych modyfikacji klienta. Przypominamy, że nie zostały one stworzone przez firmę Wargaming, lecz przez zewnętrznych deweloperów i użytkowników. Z tego względu po wprowadzeniu oficjalnych aktualizacji World of Tanks mogą występować problemy związane ze zmodyfikowanymi plikami. Możecie doświadczyć zmniejszenia wydajności gry, zawieszania się, niestabilność, brakujące tekstury czy inne usterki. W większości przypadków problemy te możecie rozwiązać poprzez usunięcie modyfikacji. Czasem jednak będzie konieczne ponowne zainstalowanie gry.

Przypominamy, że od wersji 9.12 możliwe jest włączanie i wyłączanie modyfikacji gry. Jeśli napotkacie problemy, spróbujcie uruchomić grę w trybie bezpiecznym.

Untitled-3

Przechwytywanie

Ź: Portal RU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
olo

i weź tu premke kup 🙂 bez modów to **** nie gra. Posłuchali by graczy i zrobili tak jak MY chcemy a nie jak im się widzi i nie było by problemów.

lordczarny

Ale “MY” nie chcemy modów… 🙂

???

przez takie małe guwno trzeba będzie znowu czekać aż zrobią nowe mody