Narodziny Tytanów – nowe wydarzenie na Mapie Globalnej

P.S. Ważna notka a propos nadchodzącego wydarzenia. U nas event może się pojawić pod inna nazwą lub z innymi czołgami do wygrania, wszystko zależy od działu WG EU (przypis redakcji)

Trailer potwierdza nowe wydarzenie na Mapie Globalnej. Nazywa się “Birth of the Titans” i już wkrótce pewnie pojawi się na wszystkich serwerach, a wszystko dla uczczenia Stulecia czołgów. Filmik posiada napisy w języku angielskim i daje podgląd na wiele szczegółów nadchodzącego wydarzenia. Jak już wcześniej wspominaliśmy, gracze otrzymają możliwość zdobycia jednego z trzech następujących czołgów:

  • KV4 Kreslavskiy – radziecki czołg ciężki VIII poziomu,
  • IS-5 – radziecki czołg cięzki VIII poziomu,
  • Chieftain/T95 – brytyjski czołg średni VIII poziomu.

Wciąż trzeba jednak czekać na informacje z Portalu EU, ale RU dało kilka poglądowych informacji:

“Narodziny Tytanów”. Już wkrótce na Mapie Globalnej!
W ramach nowego, ekscytującego wyzwania klany spotkają się, by zaprezentować swoje możliwości i ustalić, kto dominuje na polach bitew. W 2016 roku mija 100 lat od momentu pojawienia się czołgów na polach bitew.

Najważniejsze informacje:
Narodziny Tytanów odbędą się od 18 sierpnia, do 1 września (serwer RU, EU przypuszczalnie w tym samym czasie) z udziałem pojazdów VIII poziomu w formacie 10 x 10.

Mechanika:
– Klany będą musiały wykonać serię zadań. Każdy klan będzie otrzymywać oddzielne rozkazy na zaatakowanie czołgu Mark IV,
– W ramach tego eventu Mapa Globalna zostanie podzielona na dwa fronty, a każdy z nich będzie miał własną pulę nagród.

Nagrody i osiągnięcia:
Tak jak w poprzednich kampaniach i wydarzeniach klany będą zdobywały Punkty Sławy klanów, a pojedynczy gracze będą wynagradzani osobistymi Punktami Sławy.

Ranking osobisty:
Główną nagrodą za wydarzenie jest 15000 pojazdów premium VIII poziomu. (serwer RU, u Nas może być mniej) Będą rozdawane na podstawie rankingu osobistego, w którym gracze są oceniani na podstawie zdobytej liczby osobistych Punktów Sławy. Wybrać można będzie tylko jedną maszynę, której w momencie zakończenia wydarzenia nie mamy w garażu.

  • KV4 Kreslavskiy – radziecki czołg ciężki VIII poziomu,
  • IS-5 – radziecki czołg cięzki VIII poziomu,
  • Chieftain/T95 – brytyjski czołg średni VIII poziomu.

Kliknij, aby powiększyć.

is5_1 is5_2 is5_3 is5_4 is5_5 is5_6

Klasyfikacja klanowa:
W Narodzinach Tytanów zostanie wprowadzony nieco inny system nagród klanowych – pula nagród zostanie rozdzielona w oparciu o klasyfikację klanu na zakończenie wydarzenia. Więcej szczegółów opublikujemy wraz z zasadami i regulaminem.

Medale:
Oprócz głównych nagród będziecie też mieli szanse na zdobycie wyjątkowych medali.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sheyki

Lel. To na EU pewnie Light Mk. VIc, BT-7A i Te-Ke 😀 Premia się musi zgadzać w WG EU.

Komando Morświn

Niee no co ty dostaniemy 100 czołgów i wszystkie pójdą do FAME 😉