Fantazje deweloperów

Nikogo już pewnie nie dziwią pomysły i bujna wyobraźnia deweloperów World of Tanks Blitz. Mamy czołgi anime, mieliśmy easter eggi w postaci sterowców, ufo czy też czerwa pustyni. Teraz pojawiła się informacja o pojazdach z gry Valkyria Chronicles..
 
Jednak tym wciąż jest mało.. Dostaliśmy informacje od naszego Insidera, iż dział deweloperów wpadł na genialny pomysł i zastanawia się nad wprowadzeniem Reichswerke Hermann Göring 88mm aka E-79 “Schwarzwolf” – chcą zobaczyć, czy taki czołg przyjmie się w wersji mobilnej!
 
Chcielibyśmy przybliżyć historię tego pojazdu.. ale jej nie ma. Jest w pełni zmyślony. Został stworzony na potrzeby gry komputerowej Panzer Front, ale z niewyjaśnionych przyczyn ktoś wziął go na poważnie i zaczął rozpowiadać plotki jakoby to była prawdziwa maszyna. Może również przewijać się pod nazwą Panther III. Wciąż pojawia się jednak pytanie: po co? A no właśnie..
-fake-E-79

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments