Produkcje Wargaming w liczbach

Dziś poznamy średnią liczbę graczy online w WoT, WoWP i WoWS (tylko PC) według danych z stats.wotapi.ru.
 
Średnia ilość graczy online w WoT po regionach:
RU: 323 000
EU: 68 500
ASIA: 9 900
NA: 16 900
KR: 1 600
 
Średnia ilość graczy online w WoWP po regionach:
RU: 1 700
EU: 660
ASIA: nie ma danych
NA: 380
KR: nie ma danych
 
Średnia ilość graczy online w WoWS po regionach:
RU: 15 600
EU: 11 700
ASIA: 6 200
NA: 6 300
KR: 0
 
Murazor: “Mizerna liczba graczy online na rynku zachodnim wynika z tego, że tamtejsi gracze potrzebują prostszych gier, więc nie ma się co dziwić, że nasza społeczność (Rosjanie) uzyskuje totalną dominację nad europejskimi i amerykańskimi graczami.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
marc

No i te szybkie bitwy 3min i 1:15

iBlackLagoon

RU to nie tylko rosja ale i kraje ązji środkowej.

Przeklęty Polak

Jak taki Murazor nas obraża, to niech się nie dziwi, że tak mało osób gra na serwerach zachodnich.

PL

Murazor: „Mizerna liczba graczy online na rynku zachodnim wynika z tego, że tamtejsi gracze potrzebują prostszych gier, więc nie ma się co dziwić, że nasza społeczność (Rosjanie) uzyskuje totalną dominację nad europejskimi i amerykańskimi graczami.„

Co to ma kur znaczyć?..Że niby serwer EU jest prostacki?. Wystarczy wejść na test serwer i widać ile bydła tam dopiero jest.. 99% RU

ktos

co za burak z murazora. gdyby wg zrobilo cos z mm to by wiecej ludzi gralo.

Sheyki

Przeczytałem ostatnio na forum, że arta jest za słaba, a mm +-2 daje mnóstwo frajdy. Temat miał chyba 5 stron, każdy poza autorem dzielił tą samą opinię. Z czego wniosek – są ludzie z forum i ci którzy grają w wota, bo nawet na randomie nigdy nie spotkałem się z opinią, że ten mm jest dobry, co do arty to różnie, ale to zależy ile razy na bitwe strzela i trafia nas arta (mnie np. zawsze strzela i trafia raz i kończy mi się bitwa).