Q&A 18-07-16

– Ilu graczy używa wersji HD klienta?
– Mniej, niż połowa.
 
– Klient HD posiada asynchroniczne zachowanie pomiędzy klientem, a serwerem w zakresie krajobrazu i jego tekstur. Czy tak samo dzieje się z klientem o niskiej jakości tekstur?
– Klienci SD i HD mają taką samą geometrię krajobrazu na tych samych ustawieniach graficznych.
 
– Może warto stworzyć dwa osobne klienty gry, które gracz będzie mógł sobie pobrać w całości?
– Taki podział nie wchodzi w grę.

1

– Widać, że gra chce sprawiedliwie obdarzać gracza obrażeniami i coraz częściej losuje te z granic widełek (zazwyczaj te dolne wartości)…
– Podobno są to testy, które mają dać pogląd na zadawane obrażenia (niepotwierdzone informacje).
 
– Czyli mamy rozumieć, że są w kodzie gry zawarte jakieś parametry, które wpływają na RNG?
– Nie ma takich parametrów, nie ma potrzeby ich wprowadzania.
 
– Zdajesz sobie sprawę, że póki nie padnie jasna deklaracja ze strony WG, że w grze są parametry, które mają wpływ na samą rozgrywkę, wielu graczy będzie uważanych za cheaterów?
– Powtarzam – w grze nie ma takich mechanik. Gra sama w sobie już jest wystarczająco losowa. Możesz mi wierzyć, bo wiem, nad jakimi mechanikami trwają teraz prace.
 
– Interfejs jest nieco ospały po drugim teście (opóźnienia po kliknięciu), w porównaniu do serwera normalnego.
– Po otrzymaniu raportu przetestujemy ten problem.

2 3

– Dwa mecze z rzędu – proszę o komentarz. Takie same szanse na wygraną, ta sama mapa, dziwny dobór tierów (w pierwszej jest mniej dziewiątek, w drugim z kolei rozrzut w dziewiątkach i dziesiątkach).
– Jak ja to skomentuję? Pech.
 
– To nie jest “pech” tylko oczywisty błąd z balanserem, który należy naprawić, zwłaszcza w sprawie niedobranych tierów.
– Nie widzę żadnych horrendalnych błędów w tych screenach.
Ź: wot-news

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yolo

No strzelajcie sobie dalej tak w stopę a pewnego dnia obudzicie się bez nie (czyli bez graczy)

Cool

….”bo zdanie graczy jest dla nas najwazniejsze!!!!” buhahahaha. I kolejny raz wychodzi zakłamanie WG.
Ciekawe ile jeszcze nacjii wprowadza przed PL drzewkiem….

Dzony

Wszystkie 😀 będą poza polską nacją 😀

Miszak

Podobno przed Polską bedzie jeszcze nacja wschodniej republiki hinduskich arabów z konga

Komisarz

A może Wg nie umie zbalansowac mi?
Stąd te odpowiedzi,że tak powinno być.

Sheyki

Prędzej uwierzę, że liżą jaja tym co płacą dużo kasy i tworzą iluzję miłej gry dla nich kosztem tych niechętnych do płacenia, niemniej jednak te screeny są żałosne. Jakby ktoś wrzucił damage panel z 10 bitew, gdzie ani razu nie polosowało powyżej alphy albo serie screenów z 20-30% winchance to mógłby pomarudzić, ale RU jak zwykle płaczę bez powodu.

facet

Miałem fajne przypadki losowań – w mojej drużynie 2 czołgi ciężkie ..w przeciwnej 7 …spoko taki pech i ok gramy dalej ..BRAWO WG …albo jak na powyzszym zdjęciu walisz z cięzkiego w Lighta ale masz min. zadanych obrażeń , spoko ciezkim nie zdjac lighta NORMALKA 😀

rucajs

To jest właśnie słuchanie opini graczy ,ktoś mówi że cos nie pasuje do gry a WG nie widzi w tym problemu i koniec tematu..

Rosol

Wysnuwa się kolejny wniosek, patrząc na odpowiedzi osób z WG: gra jest wspaniała, developerzy i cała firma WG jest ok, tylko głupi gracze nie rozumieją nic: mechaniki, rozgrywki, MM, itp.
Wystarczy porównać odpowiedzi developerów AW by zobaczyć i poczuć różnicę.

Dzony

Ja wysłałem do nich raport z błędem MM wraz zz screenem bo było 20x TD w sumie na mecz. A oni odpisali że sugerując się kolorami z XVM chociaż cały team był zielony że słabsi gracze też mają prawo gry ….. . I nie docierało do nich że chodzi o czołgi a nie o graczy … . W odpowiedzi napisałem im że jestem zmuszony iść do konkurencji AW WT i natychmiastowo odpisali że problem został wyjaśniony w pierwszej odpowiedzi oraz że oni na siłę nikogo nie trzymają droga wolna. Pracownicy Serwera EU mają z deka wyje… na pracę. Znowu ruski support działa natychmiastowo czy to w sprawie zgłoszeń czy innych spraw

Sheyki

Powinieneś się cieszyć, że nie dostałeś odpowiedzi, że “bardzo im przykro, że nie zaliczyłeś misji osobistej, przeczytaj wymogi jeszcze raz”. BYWAŁO I TAK.