Nielegalna sprzedaż złota na rosyjskim serwerze

Sprzedaż złota ze skarbca klanowego. Skutki.

“Wyniki kontroli i testowe zakupy ujawniły sprzedaż złota z klanowego skarbca klanu [NICEZ] niceZ Gaming Community na serwerze RU, co stanowi naruszenie pkt. 4.3.4 i 4.3.5 umowy licencyjnej.

Za karę, klanowi [NICEZ] niceZ Gaming Community został wyzerowany cały skarbiec, a po zakończeniu wszystkich bitew klan zostanie zdjęty z Mapy Globalnej. W przyszłości będziemy kontynuować tę praktykę identyfikacji i karania naruszycieli.

Administracja przypomina, że każde naruszenie Regulaminu Gry i Umowy licencyjnej dla użytkownika skutkuje restrykcjami.”

* Niewiarygodnymi sumami złota w skarbcu klanu, postanowił zaopiekować się zarząd. Złoto zaczęli sprzedawać za realne pieniądze. Do klanu przyjmowano osoby, które chciały nabyć określone sumy złota. Dochód ze sprzedaży szedł oczywiście do kieszeni osób zarządzających klanem (dowódcy, zastępcy i oficerów klanu). Jak zawsze ucierpieli na tym zwykli gracze.

Chodzą plotki, że w skarbcu klanu znajdowało się blisko 1.5 mln złota w wysokości 6000$.

Ź: WoT Express

-X0QrR6un04

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr

Powinni Paziów Multiego rozwiązać bo tam tez się przychodzi za realne $ i sie ma z tego profity!!!

Mistrzunio-Kurwiosz

O niech ich jasny **** strzeli, ***** wasza ******** matka.

PrzemuL

Dziwne że klanowicze nie potrafili się upomnieć o swoje, w końcu to dzięki nim mają tego golda….

Dzony

Żeby tak na EU się przeszli oj chciałbym to widzieć ten popłoch 😀

Anonimowo

O kurka wodna :OO