Piaskownica na żywo – czyli stream o 20:00

Siemanko.  Z tej strony Barula, który zaprasza Was drodzy widzowie, na godzinę 20:00 na nasz kanał http://www.hitbox.tv/rykoszetinfo. A co dzisiaj w menu? Wiem że szykowaliście się na “Plutony z widzami” ale stwierdziliśmy, że lepiej wyjdzie gdy będziemy się rozbijali po nowym serwerze testowym – po tak zwanej “PIASKOWNICY”.  Jeśli ktoś jeszcze nie wie co to, to poniżej wrzucamy krótkie info, skopiowane ze strony worldoftanks.eu.

1111111

Informacje o Piaskownicy

Piaskownica jest serwerem testowym z ograniczonym dostępem. Służy on do testowania nowych prototypów zrównoważenia w World of Tanks. Będziemy na nim sprawdzać warianty nowego zrównoważenia, co pozwoli nam wybrać najlepszą implementację, która spełnia wszystkie wymagania i została zatwierdzona przez społeczność w grze. Naszym głównym celem jest korekta zrównoważenia pojazdów na najwyższych poziomach. Pierwsza seria testów obejmie tylko pojazdy X poziomu. Opracowane rozwiązania zostaną później wprowadzone dla pojazdów niższych poziomów.

 

Zapraszamy.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments