Podziękowania i wyruszamy na Tankfest 2016

Drogie czytelniczki i czytelnicy, widzowie, słuchacze i słuchaczki cykliści i Wy ludu pracujący mapy Kopalnia. Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować, gdyż dzięki Wam udało nam się zakupić mikrofon do kamery: Shenggu sg-108, który zostanie wykorzystany przez Zurugule na tegorocznym Tankfeście podczas nagrywania wywiadów i małej dla Was niespodzianki.

i-shenggu-sg-108

Poniżej podziękowania dla darczyńców:

  • Andy74
  • Wiew1or
  • dominiks
  • Piootr1981

Postanowiliśmy także jakoś wynagrodzić wszystkich tych którzy nas zasubskrybują lub postanowią wpłacić grosik na rozwój tego co dla Was robimy, tak więc poniżej przedstawiamy nasze propozycje:

Subskrybując kanał, bezpośrednio wspierasz naszą działalność oraz zyskujesz przywileje jakich nie mają inni użytkownicy !

  1. Własna komenda- będąc subskrybentem otrzymujesz własną komendę na czacie, po której wpisaniu będzie się pokazywała wybrana przez Ciebie wiadomość.( oczywiście obowiązują tutaj pewne zasady)
  2. Specjalne loterie dla subskrybentów.
  3. Pierwszeństwo przy wszystkich grach z widzami oraz innych zabawach.
  4. Specjalne ikony tylko dla subskrybentów. ( niebawem)
  5. Możliwość wklejania linków na czat, której nie mają inni użytkownicy.

 

Prócz tego raz wśród subskrybentów będzie losowana jedna osoba, która będzie uczestniczyła podczas nagrywania kolejnego odcinka WoTGear i będzie mogła zadać jedno pytanie gościowi odcinka. Natomiast spośród donatorów, osoba wpłacająca najwyższą donację będzie mogła wybrać Baruli komendę, która pojawi się na czacie po wpisaniu !barula (z zastrzeżeniem że nie może być to obraźliwe dla nikogo). To może być dobra reklama dla klanów.

Link do subskrypcji naszego kanału na HitBox.

Link do donacji.

 

Dziękujemy.

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments