Q&A 15-06-2016

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jakruk

Powinni usunąć arty 10 i 9 tierowe. Zostałyby tylko 8 tak jak czołgi lekkie. I zmniejszyć im dmg i dać dłuższe przeładowanie, za to byłyby celniejsze.

rr

Dlaczego WG tak się wzbrania przed wprowadzeniem MM -1 +1, w AW tak jest i nie ma z tym żadnego problemu? Według mnie taki MM mógłby zastąpić cały ten balans (no może poza artami) Tylko nie mówcie że przez to bitwy są ciekawsze bo jeśli mnie w 10 bitwach czołgiem ciężkim 6tieru rzuca 8 razy na 8tiery to takie bitwy mnie irytują. I dopóki WG nie wprowadzi mm -1+1 nie wydam na tą gre nawet 1 złotówki.

dewastator

Ja nie wiem z jakiego zakładu psychiatrycznego wzięto ludzi odpowiedzialnych za zmiany w wot. Przecież każdy ich pomysł będzie przynosił coraz mniejszą grywalność. Nie boją się że stracą połowę graczy?

Jakruk

Ok nara wot. Miło się grało.

TenCoNieWydajeZŁ

Ale że jak to ogłuszanie będzie działać?Poprzez ranienie załogi na kilkanaście sekund?I czy będzie na każdym strzale “Wchodziło” ?

Bin4r

Póki co działa to na tej zasadzie, że po strzale od arty, członkowie załogi są ranni przez 30 sekund.

Fafik123

30 sekund niezależnie gdzie pocisk trafił, czy tylko od bezpośredniego? Jeśli splash również otumania załogę, to przez taką zmianę arta będzie jeszcze bardziej denerwująca…

podpis

– A w prawdziwym życiu czołgi znikają po środku polany lub naprawa gąsienic trwa 15 sekund?
– Każda gra posiada swoje umowne warunki. Nie chcemy przeginać z ich ilością.

Wut? 😀