Juuso Myllyrinne nowym pracownikiem WG

Wargaming, na swoim blogu, pochwaliło się nowym nabytkiem w swoich kadrach. Tym razem ekipa powiększyła się o Juuso “Juuuso” Myllyrinne, który zajął stanowisko Head of Global Marketing & PR – w wolnym tłumaczeniu Kierownik pionu ds. marketingu i kontaktów z otoczeniem).

1

Juuso urodził się 25 stycznia 1979 roku, a jego postać jest bardziej związana ze światem radia, niż gier wideo. Swoja karierę zaczął w fińskim radiu Radiomafia, jako dziennikarz. Potem był gospodarzem, jednego z programów owej stacji, w latach 2000-2004. Po tym okresie zaczął naukę w Helsińskiej Szkole Ekonomicznej, gdzie rozszerzał zarówno swoje zainteresowania radiowe, jak i doświadczenie marketingowe. W latach 2006-2009 pracował jako marketingowiec dla Nokii, zaś od listopada 2009 działał dla TBWA Digital Artsin w Nowym Jorku. Stąd przywędrował do WG i zaczął działalność na wspomnianym wcześniej stanowisku.

Cytując wypowiedź Viktora Kislyi’a na temat zatrudnienia Myllyrinne:

Przez lata budowaliśmy drużynę, która obecnie składa się z najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Sukcesy Juuso w zakresie budowania największych marek cyfrowych oraz przewodzenia najlepszym grupom są dla nas najlepsza gwarancją, że wybraliśmy odpowiednią osobę na to stanowisko. Wszyscy zyskamy na przekazanej przez Juuso wiedzy oraz jego doświadczeniu, a firma będzie mogła iść dalej do przodu.

Z kolei Myllyrinne odpowiedział na to słowami:

Wargaming ma duży potencjał w sferze cyfrowej. Jestem podekscytowany tym, że mogę podjąć wyzwania, które pomogą Wargaming wzmocnić swoją pozycję poprzez inteligentne marketingu i PR”.

źródło: wargaming.com

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments