Wiosenny raport Wargaming

Na blogu WG pojawił się wpis, w którym firma podsumowuje wszelkie przełomowe kroki, jakie miały miejsce tegorocznej wiosny. Trzeba przyznać, że działo się sporo…

World of Tanks Blitz na Mac OS X

World of Tanks Blitz ma już dwa lata, a w marcu, tego roku, najnowsza wersja tej gry pojawiła się na jabłuszkowym OS X. Co więcej, wersja na “maka” można parować z windowsowska w szybkie pojedynki 7 na 7.

World of Tanks 9.14

Wersja 9.14 była łatą, która wniosła najwięcej nowego, od dłuższego czasu. Przede wszystkim była to pierwsza łata, w której wprowadzono zmiany z konsultacją z graczami – głównie chodzi o funkcje, które był dostępne w grze dzięki modom. Dodatkowo pojawiły się dwie przełomowe rzeczy – nowa fizyka (niestety nie Havock) oraz nowy silnik dźwiękowy, który dał nowe odgłosy dział i silników.

1

Wargaming.net League Grand Finals 2016

W kwietniowy weekend WG zorganizowało w Warszawie finały swojej ligi. Do zmagań przystąpiło wiele zacnych drużyn, ale tylko jedna mogła zdobyć tytuł mistrza. Zaszczyt ten przypadł, w tym roku, graczom z Na’Vi. Prócz samych rozgrywek gracze mogli pograć w mini-turniejach wewnętrznych, zobaczyć dwa potężne czołgi stojące przed wejściem (Sherman i T-34-85) oraz popróbować, jak wygląda WoT na PS4 oraz w wersji VR.

2

“War Knows No Nation” 360 Video

WG jest znane z tego, że chętnie angażuje się w różne projekty związane z historią i militarystyką. “War Knows No Nation” to produkcja, która opowiada historię trzech weteranów wojennych. Różni ich wszystko, ale łączy jedno – piekło wojny. Dodatkowo film został stworzony w technologii 360 – nowy smaczek na YT, który pozwala, w czasie rzeczywistym, oglądać produkcję w 360 stopniach (obracając obraz wokół osi). Film do obejrzenia pod TYM linkiem.

3

World of Tanks 9.15

W krótkim okresie po tym, jak pojawiła się łata 9.14, WG wypuściło patch 9.15. Była to, swojego rodzaju, kontynuacja tego, co wydarzyło się w 9.14 – naprawa błędów, poprawa silnika fizycznego i muzycznego oraz początek rebalansku niektórych pojazdów Premium. Dodatkowo zamianie uległa jedna dziesiątka niemiecka – WT E100 został zamieniony na Grille 15.

4

Źródło: Blog Wargaming

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Prem

Niech wspomną o wszechobecnych aimbotach, tundrach, pokazywaniu uszkodzeń na mapie… W każdej bitwie pełno cwaniaczków z tymi i podobnymi syfami!
Obecnie to cheaty są największym problemem tej gry!