Prace nad błędami łaty 9.15

Na Status Report pojawiła się ciekawa notka od NyxWGA, pracującego dla WG jako Player Experience Supervisor (w skrócie mówi, co pasuje graczom a co nie). Notatka ta dotyczyła błędów w łacie 9.15:

“Siema wszystkim!

Po ostatniej aktualizacji zobaczyliśmy, że pojawiło się kilka, irytujących Was, błędów. Razem z “devsami” staramy się je naprawić tak szybko, jak to tylko możliwe. W międzyczasie chcemy zasugerować Wam kilka rozwiązań doraźnych, które powinny pomóc na niektóre dolegliwości łaty 9.15.

Wiemy, że owe kroki pomogły kilku osobom, ale nie gwarantujemy, że zadziałają u Was:

  • Wyczyść swój folder preferencyjny
    • Aby to zrobić, kliknij kombinacje Windows + R, wpisz “%appdata%\wargaming.net”, a następnie usuń folder “worldoftanks”.
  • Wyłącz nagrywanie powtórek
  • Uruchom grę w trybie bezpieczeństwa (safe mode)
  • Jeżeli masz problem z grafiką upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Jednocześnie ciągle zbieramy dane na temat błędów, więc jeżeli posiadacie takowe, które będą w stanie nam pomóc, możecie je umieścić w odpowiednim poście na forum. Jeżeli będzie to możliwe, dołączcie wszelki opis wykonanych kroków oraz zrzuty ekranów.

Jednocześnie proszę o zachowanie porządku w tym poście. Jakiekolwiek zbędne wiadomości będą usuwane.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby te problemy rozwiązać. Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za cierpliwość!”

źródło: SR

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments