Rebalans i przeprojektowanie gałęzi czołgów lekkich

Powoli sprawdzają się nasze informacje co do LTów IX i X poziomu, o których “nieoficjalnie” dowiedzieliśmy od naszego insidera z Mińska. Wspominaliśmy o nich już w styczniu tego roku – LINK. Niestety niektóre blogi dementowały tę informację, twierdząc, że jest to kłamstwo 😉 Dziś “półoficjalnie” jeden z deweloperów na swoim profilu napisał, że główne nacje, a mianowicie ZSRR, Niemcy, Francja, USA oraz Chiny, przy globalnym rebalansie (lub po nim) zostaną uzupełnione o “nową” gałąź czołgów lekkich (tudzież wypełnione dodatkowymi pojazdami). Udało się zdobyć dokumentacje na temat wielu pojazdów.

Odnośnie francuskiej gałęzi czołgów lekkich. Obecnie AMX 13 90 paraduje na 8 poziomie, a w momencie przeprojektowania gałęzi, planuje się go przenieść na 9 poziom i na topie (najprawdopodobniej) umieścić AMXa 13 105 oraz dodać jakiś czołg na niższy tier. Być może będzie albo nowa 8-ka, albo dodadzą maszyną w miejsce AMXa 13 75, a tego z kolei odpowiednio podniosą.

Podobnie zostanie rozwiązany problem innych nacji, czyli m.in. niektóre czołgi 8 tieru mogą wylądować na 9 poziomie. Wszystko odbędzie się podczas globalnego rebalansu. Wciąż czekamy na informacje od naszego Insidera odnośnie szwedzkiej gałęzi i innych newsów. Stay tuned! 🙂

Zobacz także:

wLk3QEKis3E

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Jak wprowadzą LT.X to ….

Dzony

To w końcu będzie normalny MM. Jest planowany balans i słusznie skończy się era golda na LT i klepanie po 4k dmg. Wróci podział na klasy to będzie znowu frajda z gry bo HT będzie robił to co sie należy MT LT TD i arta też a nie HT gdzieś w krzakach medy na froncie.

Anonim

Jak light będzie X to będzie robił jeszcze więcej dmg niż teraz i WSZYSTKIE inne czołgi będą się campić w krzakach