Storm Q&A

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

„gracza, który prawidłowo wykona swoje zadanie (czyli scout musi „świecić”, HT odbijać, etc.)” – już to widzę…
– Arty powinny wyganiać kamperów, a wiadomo jak jest… walą w pojazdy atakujące, które są na widoku, mają tam pewny duży dmg i szanse na oneshoty. A kamperowi zdjeły by tylko gąski i odrobinę dmg…
– Scouty to klasa którą ludzie nabijają WN8, zamiast świecić walą z golda dmg przekraczając założenia dla tych czołgów – duży wzrost WN8.
– Jak HTki mają odbijać gdy medy mają kosmiczne wartości peny na goldzie i jadą ostro…
Niech się zajmą cheaterami z aimbotem, tundrą i pokazywaniem uszkodzeń na mapie i innymi śmieciami! Bo to jest obecnie największy problem gry! Pełno tego ścierwa w bitwach i to odpycha ludzi od tej gry! Już nie jedna dobra gra padła przez cheaterów, a WOT jest obecnie na najlepszej drodze…
Obecnie gra powinna się nazywać aimbWOT!

Prem

„MM +/- 1 przeczy polityce WG w odniesieniu do zarobków i expienia oraz grindowania czołgów…” – niech się pier*olną w ten głupi kacapski łeb, ino porządnie!