Błąd w systemie wypożyczeń czołgów

Dla tych, którzy nie zwrócili uwagi, przez ostatnie 24h i w ogóle od wprowadzenia 9.15 jest bug/exploit, który pozwala Ci sprzedać/pozbyć się wypożyczonych czołgów. Gra tylko zwraca uwagę na cenę amunicji i konsumabli, ale przy sprzedaży pojazdu dostajecie też pieniądze za pojazd, których nie ma na liście. Niektórzy zarobili już w ten sposób 8-12 milionów kredytów.

6da1c08cb587493dbe67bdf30a34893f

Na serwerze NA zostało to już naprawione, Ghost Prime – Community Coordinator WG NA wydał następujące oświadczenie:

„Drodzy czołgiści,
Dziękujemy za zwrócenie uwagi na ten błąd z systemem wypożyczenia, gdzie można było sprzedać wypożyczone czołgi po patchu 9.15.
Dobre wieści! Poranny update naprawił ten błąd a sprzedaż wypożyczonych czołgów nie będzie dawać kredyów. Dla tych, którzy mimo to zarobili – jak planujecie wydać tą kasę?
Prosimy o kontakt z supportem jeśli macie jakieś pytania, lub pojawią się jakieś problemy.”

Mimo to, EU jeszcze nie jest spatchowany, łatka wejdzie jutro – informuje dział Wsparcia.

Przechwywanie

Ź: SR

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sztuciec

To teraz za wykorzystywanie exploitów po banie dla każdego na tydzień/ miesiąc, kto tego nie zgłosił i nielegalnie zarobił kredyty. PS: no i wykasować kredyty. Tak powinien zachować się Wg a jak będzie, dowiemy się niebawem. Swoją drogą regulamin przewiduje karanie exploiterów 🙂

McThar

Ja się chyba nie załapałem na to, chociaż updejtu żadnego nie było.

mr. ja

A nie mówiłem że ta wersja ma błędy 😀 Zarobione na czysto 8 mln 🙂

Dzony

Nie zdziwię się jak zniknie ci te 8mln bądź więcej

Macharis

Jak to działa?

Anonimowo

nie wiem