Wywiad z… Falathim #2 z Gdyni!

Po raz kolejny dorwaliśmy Falathiego (Tym razem podczas Nocy Muzeów w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni), żeby zadać mu kilka pytań, na które szukaliście odpowiedzi. Wydawał się być spokojny i uśmiechnięty mimo, że maltretujemy go po raz kolejny pytaniami w stylu “Kiedy polskie pancerne kajaki?” czy “Dlaczego Szwedzi w WoT pojawią się przed Polakami?”. Zresztą, zobaczcie sami!

Poza tym, dzięki Wam (za co serdecznie Wam dziękujemy!!!) kupiliśmy nowy mikrofon, którego w tym wywiadzie użyliśmy po raz pierwszy. Czujecie różnicę w jakości dźwięku w porównaniu do WGL? Bo my tak!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Forged73

A to tak wygląda ten słodko ********** na forum gier WG typasek, robiący za krawężnika polskiej sekcji gier WG.
Z pyska tak w sam raz pasuje do funkcji… A pod kopułą odwzorowanie facjaty… “Same shit” 😀 😀 😀

Hejter

Luzuj poślady, prostaku

MaNiAc

Ten syn młynarza… ma mordę jak ruski pedofil… Normalnie w nocy takiego pyska można się przestraszyć…

Anonimowo

Niestety, mało co słychać, ta muzyczka z aimbWOTa zagłusza całą rozmowę.

Aga

Mikrofon super, ale muzyka jest za głośno 🙁

QngFu

Jestem juz tym wszystkim znudzony. Gram w wota od zamkniętej bety. Jakoś pod koniec 2012 roku usłyszałem zapowiedz polskich czołgów. W międzyczasie wargaming stworzył kilka drzewek w tym wymyślone drzewko japońskie. Ciężko im idzie z polskimi bo podobno nie ma planów i nie chcą wprowadzać kolejnych klonów. Żałosne. A teraz buum. Szwedzkie drzewko przed polskim. Chyba w następnym pokoleniu doczekamy sie. Ja na pewno nie bede czekał. Po 5 latach gry mam dość. Kiedyś wot dawal kody bonusowe – zachęcał do gry. Teraz postawili na wysyp premek i liczą kasę. Ludzi juz to wszystko nudzi. Zapewnienia o polskich czołgach sa juz 5 letnią legendą.