Parada wojskowa – USA i Patton KR

Na serwerze EU trwa parada, a w sobotę jest jej kolejna odsłona. Tym razem świętujemy z czołgami nacji USA. Dlatego między 21, a 24 maja czeka na Was sporo zniżek oraz specjalna oferta w sklepie Premium – dwa rodzaje zestawów z Pattonem KR!

W trakcie trwania wydarzenia, będziecie mogli zdobyć 2x więcej doświadczenia dla załogi za każdą bitwę! Dodatkowo zniżki na pojazdy poziomów VI i VII (30%) oraz na 5-tki (30%). Prócz tego zniżka na szkolenie załogi w wysokości 50% oraz misja dająca 5 rezerw osobistych- warto skorzystać!

Co do sklepu Premium, pojawił się już dziś Patton KR w dwóch zestawach – dla skromnych z samym pojazdem za 143 zł oraz na bogato, ze złotem i wyposażeniem, za 220 zł. Sam pojazd bardzo miło zaskakuje, a więcej o nim możecie przeczytać tutaj.

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments