Q&A 11-05-16

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lincoln

Bardzo dobry artykul! Swietny merytorycznie oraz schludnie napisany

Kryhu

Dzony -> kasa, kasa, kasa, kasa, kasa i jeszcze raz kasa 😉
Zobacz ile by stracili gdybyś mógł sobie aktywować konto premium tylko w czasie kiedy grasz? Taki 30-dniowe np., mnie by wystarczyło na lata. Z kolei gdyby podeszli do tego inaczej z możliwością aktywacji tylko na czas gry, to pewnie cena odstraszałaby od zakupu kont premium.
Trzeba nauczyć się grać bez golda i nie okupować tylko poziomu X, wtedy kasa spływa swobodnie bez konta premium. Chcesz być gold fioletem – płać 😉 ( Nie do Ciebie te uwagi Dzony :))

Dzony

Ja mogę sobie kupić premium na 2 lata z góry ale niech mi te oszołomy dają możliwość wybierania czy chcę grać z czy bez premium szlag mnie czasem trafia jak mam konto premium z głupiego eventu a nie mam czasu na grę żeby to wykorzystać. W AW mam z samego logowania się konta premium x1 dzień 28 plus premium z CD Action itp.

U_WoT_m8

“– Obj. 140 nie pojawi się w HD w przyszłości.” ermm że kuźwa co?

McThar

Czytałem to w wersji angielskiej, i jakoś mi się wierzyć nie chciało. Przecież mówili, że każdy czołg będzie miał model HaDe, więc nie rozumiem tego.

Prem

Kolejne bzdury ciepłego wacka…
Całe to WG to jakieś dziwolągi razem ze SROMem na czele…

Dzony

– Nie będzie opcji włączenia/wyłączenia konta Premium na życzenie i określony czas. Oni chyba sobie jaja robią …. . Ja za konto premium płace to chyba ja mam prawo decydować czy chcę grać z czy bez konta premium. Tak samo powinni pokazywać ile konta premium zostało gdy spada ono do 1h i niżej w AW jakoś umieją zrobić możliwość włączenia konta premium i pokazywać ile go zostało w sekundach