Pojazdy premium i legendarne kamuflaże – Blitz

Począwszy od wersji 2.9, będziemy kontynuować rozwój systemu kamuflażu. W tej aktualizacji zmiany wpłyną na pojazdy premium z własnym kamuflażem. Poniżej więcej szczegółów.

Legendarny kamuflaż

W wersji 2.9 wprowadzony zostanie nowy typ kamuflażu – kamuflaż legendarny. Kamuflaż legendarny to specjalny motyw kolorystyczny stosowany tylko do jednego modelu pojazdu. Tak jak kamuflaż uniwersalny, legendarny może zostać zainstalowany w dowolnym miejscu na kamuflaż przeznaczony do map zimowych, letnich i pustynnych.

Legendarny kamuflaż będzie dostępny dla następujących pojazdów:

Ponieważ te czołgi były do kupienia przed wprowadzeniem tego typu kamuflażu, gracze, którzy je posiadają, otrzymają możliwość darmowego autouzupełniania legendarnego kamuflażu dla tych pojazdów po każdej bitwie.

Wyróżniającą się cechą kamuflażu legendarnego, poza jego fantastycznym wyglądem, jest możliwość tymczasowego usunięcia go i przemalowania czołgu zgodnie z jego standardowym, historycznym wzorem. W takim wypadku nazwa czołgu również ulegnie zmianie na standardową:

  • Z kamuflażem legendarnym: Type 62 Dragon
  • Bez kamuflażu lub z kamuflażem standardowym: Type 62

W przyszłości kamuflaż legendarny będzie posiadał standardową cenę w kredytach za autouzupełnianie, zależną od poziomu pojazdu, dla wszystkich pojazdów z wyjątkiem wyżej wymienionych.

Wprowadzenie kamuflażu legendarnego pozwala nam utrzymać mniej więcej ten sam rozmiar klienta gry, a jednocześnie urozmaica rozgrywkę Waszymi ulubionymi pojazdami premium.

Pojazdy legendarne

Wraz z kamuflażami legendarnymi mamy również kilka pojazdów o niezwykłym wyglądzie zewnętrznym, który nie może zostać zmieniony – pojazdy legendarne. Ważne jest zrozumienie różnicy między legendarnym kamuflażem i legendarnym pojazdem. Legenradne pojazdy zostały stworzone jako odrębne modele z zainstalowanym „stałym” kamuflażem.

Wszystkie obecnie dostępne w grze pojazdy legendarne wymieniamy poniżej.

Czołg legendarny nie może zmienić swojego kamuflażu, lecz i tak już wygląda świetnie, a jego niestandardowy kamuflaż daje mu stały bonus do ukrycia i nie wymaga żadnych kredytów za autouzupełnianie.

W maju wprowadzimy nowe pojazdy premium: jeden z nich będzie miał legendarny kamuflaż, a drugi będzie czołgiem legendarnym. Bądźcie czujni!

Ź: Portal Blitz

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments