Darmowy JP Tiger na SEA

Doskonale wiemy, że serwer SEA jest poligonem eksperymentalnym WG i czasem dzieją się tam różne, dziwne rzeczy. Na dniach WG postanowiło ściągnąć do gry starych, nieaktywnych graczy, poprzez wysłanie do nich e-maili z możliwością zdobycia Japońskiego Tigera. Niestety system rozsyłający maila się rozsypał i wiadomość dostało znacznie więcej graczy niż powinno. Ogólnie w mailu znajdował się kod bonusowy na szereg misji, umożliwiających, po pierwsze: wypożyczenie czołgu, a po drugie permanentne jego zdobycie.
 
Jeden z administratorów, Tanitha na oficjalnym forum gry przeprosił za tą fatalną pomyłkę, ale mimo wszystko – nawet aktywni gracze, którzy otrzymali maila z kodem bonusowym mają możliwość zdobycia Japońskiego Tigera.
 
Według dewelopera, to felerne oprogramowanie zostanie wkrótce zastąpione czymś nowym. W związku z tym w przyszłości unikną podobnych błędów.
via TAP
Tiger

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments