Pancerny Pojedynek – wydarzenie

PANCERNY POJEDYNEK – FRAKCJE

Dowiedz się więcej o frakcjach biorących udział w Pancernym Pojedynku

Maulers

Zimni, bezwzględni i skuteczni, to właśnie Maulersi pancerna pięść Lodestar GmbH. Pod kierownictwem ambitnej i znającej się na swoim fachu businesswoman Eriki Schepke zrobią wszystko aby wygrać, dla nich cel uświęca środki. Dowiedz się więcej o Maulers z dedykowanego artykułu.

Remnant

Grupa Remnant powstała z dwóch rozbitych jednostek najemniczych po bitwie o Las Teutoburski i pragną zemsty na swoich oprawcach. Jedyne co może ich zatrzymać to śmierć, własna bądź przeciwnika. Dowiedz się więcej o Remnant z dedykowanego artykułu.

Bulwark

Bulwark to luźny sojusz zawiązany przez grupy zajmujące austriacko-bawarsko-czeskie pogranicze. Ich główną siłą napędową jest chęć ochrony własnych miast i wsi. Zrobią wszystko aby osiągnąć ten cel! Dowiedz się więcej o Bulwark z dedykowanego artykułu.

Będziesz walczyć po stronie Maulest i spróbujesz zniszczyć resztki Remant oraz spacyfikować terytoria Bulwark na potrzeby własnej korporacji? Może weźmiesz odwet jako jeden z członków Remant. Lub skupisz się na obronie swoich terytoriów przed pozostałymi najemnikami jako członek frakcji Bulwark? Tylko wyniki tego pojedynku może zdecydować o losach tej części europy w świecie Armored Warfare.

Dołącz do pancernego pojedynku już dziś!

PANCERNY POJEDYNEK – ZASADY

Pancerny Pojedynek wystartuje 14 kwietnia (chwili obecnej) a potrwa do 25 Kwietnia tego roku (09:00 CEST/ 00:01 PDT). Gracze mogą dołączyć do jednej z frakcji na stronie Pancernego Pojedynku. Podczas trwania tego wydarzenia gracze będą gromadzić doświadczenie z bitw PvP oraz misji PvE, suma doświadczenia będzie widoczna na powyższej stronie www. Reputacja będzie dodawana do wskazanej przez użytkownika drużyny. Frakcja która zgromadzi najwięcej reputacji wygra.

Uwaga:

  • Liczy się tylko podstawowa reputacja, konto premium, wzmacniacze nie są brane pod uwagę
  • Gracze mogą dołączyć do jednej z frakcji do 23 kwietnia, godziny 09:00
  • Frakcji nie można zmienić, wybór jest ostateczny
  • Nagrody zostaną rozdane po zakończeniu wydarzenia i opublikowaniu wyników

PANCERNY POJEDYNEK – NAGRODY

Wszyscy członkowie wygranej frakcji otrzymają 7 dni konta premium. Członkowie pozostałych frakcji otrzymają 3 dni konta premium.

Dodatkowo po zakończeniu wydarzenia 100 najlepszych zawodników z każdej frakcji otrzyma 1500 złota– im prędzej dołączysz do jednej z frakcji tym większe szanse aby się tam znaleźć!

mamy nadzieję że wydarzenie się spodoba, do zobaczenia na polu bitwy!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments