WORLD OF TOONKS – Blitz

0104_wotb_blitzcartoon_header

Nie wiem jak Wam, ale mi te żarty już się przejadły. Biegnę po szklankę wody 😛

W World of Tanks Blitz zapowiada się wielka zmiana… ale zacznijmy od początku.

Ci z Was, którzy grali też w World of Tanks na konsoli, mogą pamiętać specjalny tryb świąteczny – bitwy zabawkowych czołgów. Wszyscy dobrze się bawiliśmy w tym humorystycznym trybie gry, prawda? Ale czy była to tylko niewinna zabawa? Odpowiedź brzmi: NIE! Tryb ten służył także (potajemnemu) sprawdzeniu, jak gracze reagują na ten rodzaj grafiki i rozgrywki. Ze względu na to, że 99% użytkowników wyraziło się pozytywnie na temat takiej wersji gry, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie jej także do World of Tanks Blitz.

Po kilku intensywnych spotkaniach z najważniejszymi managerami w Wargaming oraz niektórymi z naszych najbardziej zaufanych youtuberów – wszystkich między 9 a 12 rokiem życia – byliśmy gotowi na prawdziwą burzę mózgów! Genialne idee, niezwykłe sugestie oraz przytłaczające pozytywne opinie trafiały do nas z każdego zakątka pokoju konferencyjnego, szczególnie od strony młodych filmowców. A po 24 długich, lecz zdecydowanie owocnych godzinach doszliśmy wszyscy do tego samego wniosku: kreskówkowa grafika i rozgrywka nie zostaną wprowadzone jedynie jako opcjonalny tryb gry. Staną się stałą cechą World of Tan… to znaczy World of TOONks Blitz! Wraz z aktualizacją 3.0 cały silnik gry zostanie całkowicie przerobiony z uwzględnieniem nowej grafiki i łagodniejszej mechaniki gry.

Mamy nadzieję, że jesteście nakręceni tak jak my! Popatrzcie na poniższy obrazek, aby poznać przedsmak tego, co Was czeka w grze.

0104_wotb_blitzcartoon_1

Animacja!

Ź: Portal Blitz

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments