Współpraca Rykoszet.info oraz SwiatKoszulek.net

Drodzy Rykoszetowcy! Miło nam poinformować Was, że nasz portal rozpoczął współpracę ze sklepem internetowym SwiatKoszulek.net! Panowie wyszli z bardzo fajną ciuchową ofertą, która pozwoli nam się wyróżnić z tłumu na finałach WGL. To własnie w ich koszulkach nasze męskie i zgrabne ciała będziecie mogli podziwiać na wspomnianym wydarzeniu!

Spytacie „a dlaczego oni”? Sprawa jest prosta – Panowie posiadają na prawdę sporą ofertę odzieży związanej z grami wideo, a wśród nich oczywiście są koszulki z… World of Tanks! Co więcej, Chłopaki sami są zapalonymi czołgistami i na pewno przybijemy sobie piąteczkę na finałach, gdyż i oni się tam wybierają razem ze swoimi klanami.

Jakby tego było mało, w niedalekiej przyszłości razem z portalem SwiatKoszulek.net szykujemy też małe co nieco dla Was, ale o tym na razie ciiii :).

Dziękujemy Chłopakom za zaufanie i liczymy na owocną współpracę :).

metka druk

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

2 komentarze

  1. Wiew1or pisze:

    ” nasze męskie i zgrabne ciała” hmm męskie to na pewno, co do reszty to bym polemizował ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.