Blitz na Mac OS X!

Jak zawiadamia oficjalny Portal Blitz:

Minęło już trochę czasu, od kiedy wypuściliśmy naszą grę na Windows 10. Najwyższa pora, abyśmy powiększyli 40-milionową armię moblinych dowódców pancernych. Przygotujcie się, bo World of Tanks Blitz ma dziś światową premierę na Mac OS X!

Teraz jeszcze więcej graczy będzie mogło doświadczyć szybkich i zaciekłych bitew pancernych 7 na 7, a World of Tanks Blitz stanie się prawdziwie wielo- i międzyplatformową grą.

Andrej Riabowoł, dyrektor wydawniczy w Wargaming powiedział o ekspansji:

Składową naszej misji jest dotarcie z unikalnym stylem walki pancernej World of Tanks Blitz do wszystkich, niezależnie od platformy czy urządzenia, z których korzystają. Widzimy rozwój gry nie tylko w kategoriach zawartości i rozgrywki, lecz także jako rosnącą społeczność, która chce cieszyć się grą kiedykolwiek, gdziekolwiek i jakkolwiek zechce.

Ważne: Użytkownicy urządzeń z Mac OS X dołączą do tej samej kolejki doboru drużyn, w której znajdują się użytkownicy z Windows 10 na PC.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments