Oferty specjalne w sklepie premium

Od dziś w sklepie premium przez 3 dni dostępne będą IS-3A, Patton KR, a także Pz. 58 Mutz – standardowo jako same czołgi, jak i w pakietach ze 100% załogą, wyposażeniem, miejscem w garażu, złotem oraz dodatkowymi misjami. Prócz tego w grze dostępna jest misja na emblemat z czterolistną koniczynką, a także także 15% zniżek na zakup wszystkich czołgów 8 tieru, oraz 50% na zakup kamuflaży, emblematów, inskrypcji.
 
Także taki smaczek od naszego informatora:
– oddział Chiński rządzi się nieco innymi prawami i z tego co się dowiedzieliśmy będą mieli promocje na zakup czołgów z misji i kampanii za pieniądze – zniżka ma wynosić 5%. Reszta serwerów może o takiej perełce zapomnieć. Serwer chiński jak wiadomo to poligon doświadczalny,
– apropo samych finałów. Dział marketingu WG zastanawia się nad wypuszczeniem na okres Grand Finals do sklepu niemieckiego Bulldoga. Przy AMX 13 57F zarobili sporo kasy i zastanawiają się czy nie zrobić tego samego w tym roku. Póki co są to przemyślenia. Mińsk obawia się, że bilety VIP się nie sprzedadzą, to w razie czego wypuszczą do sklepu niemiaszka. Ogólnie w okresie GF możemy spodziewać się większej liczby promocji i przecen.
1

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.